Інформаційна служба:
044 20 500 20
(Багатоканальний)

Моніторинг ліків

5.2 TORCH-інфекції
5.2.1 ЦМВ-інфекція
5.2.2 Герпетична інфекція
5.2.3 Вірус Епштейна-Барр
5.2.4 Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii)
5.2.5 Краснуха (Rubella virus)
5.2.6 Parvovirus B19
5.2.7 TORCH-пакети
5.3 Урогенітальні інфекції
5.3.1 Chlamydia trachomatis
5.3.2 Mycoplasma/Ureaplasma
5.3.3 Treponema pallidum
5.3.4 Trichomonas vaginalis
5.3.5 Candida
5.3.6 Neisseria gonorrhoeae
5.3.7 ВПЛ (вірус папіломи людини)
5.3.8 Біоценоз урогенітальний
5.4 Інші інфекції
5.4.2 Bordetella pertussis
5.4.3 Chlamydia pneumoniae
5.4.4 Helicobacter pylori
5.4.5 Mycoplasma pneumoniae
5.4.6 Staphylococcus aureus, MRSA (метицилінрезистентний)
5.4.7 Епідемічний паротит (Rubalavirus)
5.4.8 Кір (Morbillivirus)
5.4.9 Паразитарні дослідження

13.1 Моніторинг ліків
13.2 Тяжкі метали
13.3 Діагностика порушень метаболізму
13.4 Амінокислоти

Амфетаміни (якісне визначення) / 9316

Амфетаміни — група наркотичних препаратів з вираженим впливом на нервову систему і психіку. У медицині та судовій практиці може знадобитися підтвердження факту прийому наркотиків і визначення їхнього виду. Цей аналіз дозволяє дає змогує виявити в крові людини амфетаміни. Його краще проводити в комплексі з визначенням наявності в організмі інших наркотичних засобів.

Барбітурати (якісне визначення) / 9317

Барбітурати –  — група препаратів, які гальмують діяльність нервової системи. Вони широко використовуються в психіатрії як антидепресанти. Їх вВипадковае або навмисна навмисне їх передозування смертельно небезпечнанебезпечне. Даний Цей аналіз дозволяє дає змогу підтвердити факт наявноістіь в організмі препаратів з групи барбітуратів, що відіграє важливу роль в діагностиці та корекції лікування передозувань наркотичними засобами та антидепресантами. У комплексі з визначенням наявності в крові інших наркотиків, він широко використовується в судовій практиці.

Бензодіазепіни (якісне визначення) / 9318

Бензодіазепіни –  — група препаратів, яка які широко використовується використовуються в психіатрії та неврології. Вони знижують тривогу, поліпшують сон, знімають судоми, розслаблюють м’язиишци. Прі У разі передозуваннях передозувань або навмисному навмисного використанні використання в якостіяк наркотиків вони представляють становлять величезну небезпеку для людини. Визначення бензодіазепінів в у крові дозволяє дає змогу підтвердити факт прийому людиною препаратів з цієї групи і, як наслідок відіграє важливу роль в у лікування лікуванні передозувань ними.

Вальпроєва кислота / 1154

Вальпроєва кислота — протиепілептичний препарат із широким спектром дії. Токсична доза лише незначно вища за терапевтичної. Через це дуже важливо правильно підібрати дозу і й контролювати її протягом усього лікування. Даний Цей аналіз дозволяє дає змогу легко і з високою точністю визначати концентрацію препарату в крові, що робить його незамінним для підбору і й коригування дозування вальпроєвої кислоти у пацієнтів із судомами.

Ізоніазид / 9355

Ізоніазид –  — лікарський засіб, який широко використовується для лікування туберкульозу. Будучи високотоксичним, він може викликати безліч негативних змін в організмі у разі передозування. Як наслідок, важливо правильно підібрати дозу (одночасно ефективну і безпечну). Таку можливість дає визначення рівнів ізоніазиду в крові пацієнтів в у динаміці. Аналіз широко використовується для підбору і й корекції доз ізоніазиду при в лікування лікуванні туберкульозу.

Канабіноїди (якісне визначення) / 9319

Канабіноїди –  — речовини, які є головними наркотичними складовими гашишу і марихуани (наркотики, виготовлені зроблені з конопель). Як і всі наркотичні засоби, канабіноїди викликають залежність і токсично діють на організм. Визначення наявності канабіноїдів в у крові людини дозволяє дає змогу підтвердити факт прийому марихуани або гашишу. Аналіз широко використовується для діагностики наркотичної залежності, передозувань, а також, в судовій практиці. Аналіз Дослідження краще проводити в комплексі з оцінкою наявності в крові інших наркотичних речовин.

Карбамазепін / 1153

Карбамазепін— препарат з групи протиепілептичних засобів. Препарат має дуже вузьке терапевтичне вікно і є високотоксичним при у разі передозуванніпередозування. Для підтримки терапевтичного ефекту і й запобіганняпопередження розвитку побічних дій, слід необхідно постійно контролювати концентрації препарату в крові пацієнта. Таку можливість надає даний аналіз. З його допомогою можна виявити як передозування карбамазепіном, так і скорегувати скоригувати дози для досягнення бажаного терапевтичного ефекту.

Кокаїн (якісне визначення) / 9320

Кокаїн — наркотичний засіб, який виготовляється з листя рослини Еrythroxylon coca. Кокаїн аАктивно впливає на нервову систему, і при  тривалому тривалий прийомі викликає залежність, токсично діє на організм. Визначення рівнів кокаїну в крові дозволяє дає змогу визначити факт прийому наркотику наркотику і й діагностувати його передозування. Аналіз краще здавати в комплексі з вивченням інших наркотичних речовин.

Креатин / 9312

Креатин — одна з найбільш популярних харчових добавок в у спортивному харчуванні. Він вВикористовується спортсменами для стимуляції і й підтримки роботи м’язів м’язів і збільшення їхньої маси ваги і сили. Але передозування креатином можуть бути дуже шкідливими для здоров’’я. Аналіз широко використовується в спортивній медицині. Визначення рівнів креатину в крові дозволяє дає змогу правильно підібрати його дозу, захистити себе від побічних явищ і досягти максимального результату від прийому препарату.

Ламотриджин / 9394

Ламотриджин — широко дуже поширений протисудомний препарат. Ламотриджин активно використовується для лікування епілепсії та біполярних розладів. З огляду на високу токсичність препарату і необхідність його тривалого прийому протягом тривалого часу, дуже важливо підібрати ефективну і й одночасно безпечну дозу лікарського засобу. Найбільш ефективним способом підбору дози є вивчення рівнів препарату в крові. Аналіз використовується для підбору і та корекції дозування пацієнтам, які вимагають потребують тривалого прийому ламотриджину, і в разі переходу на прийом препарату від іншого виробника. Дуже важливо його використовувати, якщо потрібно в разі необхідності призначитиення ламотриджину вагітним жінкам або дітям.

Леветірацетам / 9481

Леветірацетам — лікарський засіб з групи протисудомних препаратів. З огляду на токсичність препарату і й тривалість його прийому, дуже важливо підібрати ефективну і та одночасно безпечну дозу лікарського засобу. Вивчення рівнів препарату в крові дозволяє дає змогу швидко і ефективно скорегувати скоригувати дозування лікарського засобу. Аналіз використовується для підбору дозування пацієнтам, які вимагають потребують тривалого прийому леветірацетама леветірацетаму, і в разі переходу на прийом дженериків (препаратів з тією самою діючою речовиною, але від іншого виробника). Широко вВикористовується також він також приу разі призначенні призначення леветірацетама леветірацетаму вагітним жінкам або дітям.

Літій / 1151

Літій — лікарський засіб, який досить широко використовується як седативний засіб в у психіатрії та неврології. Літій використовується для лікування депресивних, маніакальних станів, як седативний засіб. Препарат високотоксичний, і його передозування дуже небезпечні. Як наслідок, дуже важливо правильно підібрати дозу препарату за допомогою визначення рівнів препарату в крові. Даний Цей аналіз використовується для підбору і коригування дози літію, а також, для діагностики передозувань і отруєнь літієм.

Опіати (якісне визначення) / 9321

Опіати — широка група наркотичних речовин з вираженоюим наркотичноюим дією. Три з них (морфін, кодеїн і папаверин) використовуються в клінічній практиці, інші вважаються незаконними наркотичними речовинами. Якісне визначення опіатів в крові дозволяє дає змогу підтвердити факт прийому людиною наркотиків з цієї групи препаратів. Аналіз широко використовується для діагностики наркотичної залежності, передозувань, а також, в у судовій практиці. Його краще проводити в комплексі з аналізами на виявлення інших наркотичних засобів.

Сиролімус / 9356

Сиролімус — імунодепресанти, який широко використовується пацієнтами, що перенесли трансплантацію органів або тканин. З огляду на високу токсичність препарату і необхідність потребу приймати його протягом тривалого часу, принципово важливим є підбір його оптимальної дози. Визначення в динаміці концентрації препарату в крові дозволяє дає змогу безпечно коригувати його дозу. Аналіз використовується для оцінки рівня сиролімусу в крові, корекції його дози і оцінки ефективності лікування у пацієнтів, які приймають препарат після трансплантації органів.

Теофілін / 1152

Теофілін — сильнодіючий лікарський засіб з групи метилксантинів. Теофілін широко використовується в сучасній медицині. Він активно впливає на роботу дихальної та серцево-судинної системи, покращує роботу ЦНС, нирок. При Якщо призначаєтьсяення у високих дозах, він може бути дуже небезпечнийнебезпечним. Як наслідок, дуже важливо правильно підібрати дозу препарату. Найбільш просто і ефективно це робиться за допомогою визначення рівнів лікарського засобу в крові пацієнта.

Такролімус / 9341

Такролімус — препарат з групи імунодепресантів. Він є одним з препаратів вибору для прийому пацієнтами, що перенесли трансплантацію органів або тканин. З огляду на високу токсичність препарату, принципово важливим є точний підбір його оптимальної дози. Визначення в динаміці концентрації препарату в крові даозволяє змогу з високою точністю коригувати дозування. Аналіз широко використовується для оцінки рівня такролімусу в крові і й корекції дозування у пацієнтів, які приймають препарат після трансплантації органів.

Топірамат / 9395

Топірамат — високоефективний протисудомний препарат. Топірамат може використовуватися для купіюванняірування судом різного генезу. З огляду на високу токсичність препарату і тривалість його використання, дуже важливо з високою точністю підібрати оптимальну (ефективну і одночасно безпечну) дозування. Найкращим способом підбору дози є визначення рівнів препарату в у крові в динаміці. Аналіз широко використовується для підбору і корекції дозування пацієнтам, які вимагають потребують тривалого прийому топірамату. Його проведення є принциповим, якщо необхідно в разі необхідності призначення призначити топірамату вагітним жінкам і дітям.

Циклоспорин / 9342

Циклоспорин — лікарський засіб з групи імунодепресантів. Препарат широко використовується у пацієнтів, що перенесли трансплантацію органів або тканин, для запобігання їхньому відторгненню. З огляду на досить високу токсичність препарату і його вузьке терапевтичне вікно, принципово важливим є точний підбір оптимального дозування препарату. Це краще зробити шляхом визначення в динаміці концентрації препарату в крові. Аналіз широко використовується для оцінки рівня циклоспорину в крові у пацієнтів, які приймають препарат після трансплантації органів.

Еверолімус / 9707
* — дослідження виконуються в лабораторії «Сінево» в Німеччині

Еверолімус — препарат з групи імунодепресантів. Він широко використовується пацієнтами, що перенесли трансплантацію органів. Препарат високотоксичний. і, зЗ огляду на необхідність потребу його тривалого прийому протягом тривалого часу, принципово важливим є підбір оптимальної дози (ефективної і при цьому безпечноюбезпечної). Визначення в динаміці концентрації препарату в крові дозволяє дає змогу просто, безпечно і ефективно коригувати його дозу. Аналіз використовується для оцінки рівня еверолімусу еверолімуса в крові, корекції його дози і оцінки ефективності лікування у пацієнтів після трансплантації органів.