Інформаційна служба:
044 20 500 20
(Багатоканальний)

Молекулярна алергодіагностика

5.2 TORCH-інфекції
5.2.1 ЦМВ-інфекція
5.2.2 Герпетична інфекція
5.2.3 Вірус Епштейна-Барр
5.2.4 Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii)
5.2.5 Краснуха (Rubella virus)
5.2.6 Parvovirus B19
5.2.7 TORCH-пакети
5.3 Урогенітальні інфекції
5.3.1 Chlamydia trachomatis
5.3.2 Mycoplasma/Ureaplasma
5.3.3 Treponema pallidum
5.3.4 Trichomonas vaginalis
5.3.5 Candida
5.3.6 Neisseria gonorrhoeae
5.3.7 ВПЛ (вірус папіломи людини)
5.3.8 Біоценоз урогенітальний
5.4 Інші інфекції
5.4.2 Bordetella pertussis
5.4.3 Chlamydia pneumoniae
5.4.4 Helicobacter pylori
5.4.5 Mycoplasma pneumoniae
5.4.6 Staphylococcus aureus, MRSA (метицилінрезистентний)
5.4.7 Епідемічний паротит (Rubalavirus)
5.4.8 Кір (Morbillivirus)
5.4.9 Паразитарні дослідження

13.1 Моніторинг ліків
13.2 Тяжкі метали
13.3 Діагностика порушень метаболізму
13.4 Амінокислоти

ALEX-тест (молекулярний аналіз на 295 алергенів, антитіла IgE) / 9755

ALEX-тест — найбільш інформативний метод алергодіагностики. Він дає змогу одночасно визначити чутливість організму до 295 екстрактів і білкових молекул алергенів та повністю розкриває алергологічний профіль пацієнта. Метод ідеально підходить для діагностики всіх видів алергії і пошуку першопричини її розвитку. Він допоможе розрізнити справжню алергію й перехресні реакції та фактично повністю виключає хибнопозитивні результати.

Пакет № 139. «Весняні дерева» / 9451 (береза (rBet v1), антитіла IgE; береза (rBet v2), антитіла IgE; береза (rBet v4), антитіла IgE)

Береза дуже поширена в нашій країні. У період цвітіння вона виділяє небезпечний для людей з алергією пилок. До складу пилку входять кілька здатних викликати алергічну реакцію речовин. Даний аналіз дає змогу визначити чутливість організму практично до всіх цих речовин, що значно підвищує точність та інформативність діагностики. Аналіз обов’язково слід здати в разі виникнення симптомів алергії після контакту з квітучою березою. Його краще здавати в комплексі з оцінкою сенсибілізації до інших пилкових алергенів.

Пакет № 140. «Суміш трав: трави злакові і лугові» / 9452 (тимофіївка (rPhl p1), антитіла IgE; тимофіївка (rPhl p7), антитіла IgE; тимофіївка (rPhl p12), антитіла IgE; тимофіївка (rPhl p5b), антитіла IgE)

Тимофіївка — широко використовувана в сільському господарстві трав’яниста рослина, поширена в лісовій зоні та гористій місцевості. Тимофіївка активно цвіте в березні й квітні. Пилок тимофіївки може викликати алергічні реакції у сенсибілізованої людини. У пилку присутній цілий ряд речовин, які є алергічно небезпечними. Одночасне визначення в крові специфічних імуноглобулінів до більшості з них дає змогу значно підвищити точність діагностики і знизити ризик хибнонегативних реакцій.

Пакет № 141. «Полин» / 9453 (тимофіївка (rPhl p7), антитіла IgE; тимофіївка (rPhl p12), антитіла IgE; полин (nArt v1), антитіла IgE; полин (nArt v3), антитіла IgE)

Полин і тимофіївка у великих кількостях ростуть на полях і луках. В період активного цвітіння їхній пилок може викликати алергію у людей зі скомпрометованою імунною системою. У разі появи симптомів алергії після контакту з ними обов’язково слід лабораторно визначити рівень антитіл до їхніх антигенів для виявлення сенсибілізації. Даний пакет включає в себе визначення чутливості до найбільш активних антигенів тимофіївки і полину, що підвищує інформативність діагностики й робить його зручним у використанні. Аналіз краще здавати в комплексі з оцінкою сенсибілізації до інших пилкових алергенів.

Пакет № 142. «Амброзія» / 9454 (тимофіївка (rPhl p7), антитіла IgE; тимофіївка (rPhl p12), антитіла IgE; амброзія (nAmb a1), антитіла IgE)

Тимофіївка і амброзія ростуть і в міських парках, і в сільській місцевості. У період цвітіння їхній пилок становить небезпеку для людей зі схильністю до алергій. У разі розвитку алергії після контакту з цими рослинами слід лабораторно вивчити рівні антитіл до їхніх антигенів для виявлення сенсибілізації. Представлений пакет дає змогу зробити це просто і з високою точністю. Аналіз краще здавати в комплексі з оцінкою сенсибілізації до інших пилкових алергенів.

Пакет № 143. «Кліщі» / 9455 (кліщ домашнього пилу (d1), антитіла IgE; кліщ (nDer p1), антитіла IgE; кліщ (rDer p2), антитіла IgE; кліщ (rDer p10), антитіла IgE)

Домашній пил є частою причиною розвитку алергічних реакцій. Головною причиною цьому є кліщі, що живуть у пилові. Визначити чутливість до кліща домашнього пилу можна за допомогою визначення специфічних антитіл до його антигенів. В даному діагностичному пакеті зібрано практично всі найбільш активні антигени кліща, що підвищує його інформативність і робить дуже зручним для використання в діагностиці алергій на пил. Його краще здавати в комплексі з оцінкою чутливості до інших побутових алергенів.

Пакет № 144. «Астма / риніт діти» / 9456 (кліщ домашнього пилу (d1), антитіла IgE; епідерміс кішки (e1), антитіла IgE; епідерміс собаки (e5), антитіла IgE; білок яєчний (f1), антитіла IgE; молоко коров’яче (f2), антитіла IgE; тимофіївка (rPhl p1), антитіла IgE; тимофіївка (rPhl p5b), антитіла IgE; береза (rBet v1), антитіла IgE; полин (пилок) (w6), антитіла IgE)

Алергічні захворювання дуже небезпечні для дітей. Принципово важливою є вчасна діагностика їх з виявленням причинного фактора (алергену, що викликав захворювання). Діагностика ускладнюється великою кількістю алергенів, здатних спровокувати алергію. Даний діагностичний пакет дає змогу комплексно оцінити рівень антитіл до всіх найбільш поширених у нашій країні алергенів, які можуть викликати у дітей алергічні реакції за типом алергічних ринітів і астми. Як наслідок, він є одним з найбільш зручних інструментів діагностики алергічних астми і ринітів у дітей.

Пакет № 145. «Астма / риніт дорослі» / 9457 (кліщ домашнього пилу (d1), антитіла IgE; епідерміс кішки (e1), антитіла IgE; епідерміс собаки (e5), антитіла IgE; тимофіївка (rPhl p1), антитіла IgE; тимофіївка (rPhl p5b), антитіла IgE; цвіль Alternaria alternata (m6), антитіла IgE; береза (rBet v1), антитіла IgE; амброзія полинолиста (w1), антитіла IgE; полин (пилок) (w6), антитіла IgE)

Визначення першопричини розвитку алергії є важливою частиною діагностики, лікування і профілактики алергічних захворювань. Визначення антитіл дає змогу виявити чутливість організму до антигенів, які можуть провокувати алергію, але ситуація ускладнюється величезною їхньою кількістю. В даному діагностичному пакеті зібрано найбільш поширені алергени, здатні викликати у чутливих людей алергію типу астми або ринітів. Така комплексність пакета робить його дуже зручним для діагностики і корекції лікування бронхіальної астми та алергічних ринітів.

Пакет № 146. «Молоко» / 9458 (молоко коров’яче (f2), антитіла IgE; казеїн (nBos d8), антитіла IgE)

Коров’яче молоко широко використовується як продукт харчування, але в людей з підвищеною чутливістю імунної системи до його білків воно може викликати алергічні реакції. Для підтвердження діагнозу алергії на молоко обов’язково слід визначити рівень антитіл до його антигенів, з чим допоможе даний діагностичний пакет. Він широко використовується для виявлення алергії на молоко і її диференційної діагностики з лактазною недостатністю. Його краще здавати в комплексі з оцінкою чутливості до інших харчових алергенів.

Пакет № 147. «Передвакцинаційний» / 9459 (желатин коров’ячий (c74), антитіла IgE; овальбумін курячого яйця (nGal d2), антитіла IgE; хлібопекарські дріжджі (f45), антитіла IgE)

Вакцинація є досить небезпечною в імунологічному плані процедурою. Наявність в складі більшості вакцин цілого ряду речовин з алергічними властивостями значно підвищує ризик розвитку алергічних реакцій після введення вакцини в організм. Перед вакцинацією визначення чутливості організму до компонентів вакцини дає змогу запобігти розвитку алергії, асоційованої з вакцинами. Даний пакет включає найбільш поширені алергени, які входять до складу вакцин, що робить його високоінформативним і зручним для використання.

Пакет № 148. «Фрукти» / 9460 (персик (rPru p1), антитіла IgE; персик (rPru p3), антитіла IgE; персик (rPru p4), антитіла IgE)

Персик є улюбленим фруктом багатьох жителів нашої країни, але його споживання може бути небезпечним для людей з гіперчутливістю імунної системи у зв’язку з можливістю розвитку алергічних реакцій. Виявити взаємозв’язок між прийомом персика і розвитком алергії можна за допомогою визначення антитіл до небезпечних в алергічному плані компонентів фрукта. Персик містить цілий ряд антигенів, які можуть провокувати алергічні реакції, що ускладнює діагностику алергії на персик. Даний пакет дає змогу визначити чутливість організму одночасно до всіх небезпечних компонентів персика, що робить його дуже зручним у використанні.

Пакет № 149. «Яйце» / 9461 (овальбумін курячого яйця (nGal d2), антитіла IgE; овомукоїд курячого яйця (nGal d1), антитіла IgE; кональбумін курячого яйця (nGal d3), антитіла IgE; жовток яєчний (f75), антитіла IgE; лізоцим (nGal d4), антитіла IgE)

Багато компонентів курячого яйця мають властивості алергену. Як наслідок, споживання яєць людьми з гіперчутливою імунною системою може призвести до розвитку алергічних реакцій. Оцінка рівнів антитіл до антигенів яйця дає змогу виявити сенсибілізацію організму й діагностувати асоційовану з курячими яйцями алергію. В даному пакеті зібрано практично всі компоненти яєць, які можуть спровокувати алергію, що робить його високоінформативним і дуже зручним у використанні.

Пакет № 329. «Aspergillus fumigatus (Цвіль)» / 9701 (цвіль Aspergillus fumigatus (rAsp f1), антитіла IgE; цвіль Aspergillus fumigatus (rAsp f2), антитіла IgE; цвіль Aspergillus fumigatus (rAsp f4), антитіла IgE; цвіль Aspergillus fumigatus (rAsp f6), антитіла IgE; цвіль Alternaria alternata (rAlt a1), антитіла IgE)

Цвілеві грибки Aspergillus fumigatus є частою причиною розвитку алергічних реакцій на цвіль. Чутливість до їхніх антигенів можна виявити, оцінюючи рівні специфічних антитіл. Але діагностика алергії, спровокованої грибками Aspergillus, ускладнена їхньою багатокомпонентністю і наявністю цілого ряду антигенів, здатних викликати алергію. В даному пакеті зібрано всі базові антигени грибка Aspergillus fumigatus і близькі до них за структурою антигени грибка Alternaria alternata, що не тільки робить його зручним у використанні, а й підвищує інформативність і точність.