Інформаційна служба:
044 20 500 20
(Багатоканальний)

Ревматоїдна панель

5.2 TORCH-інфекції
5.2.1 ЦМВ-інфекція
5.2.2 Герпетична інфекція
5.2.3 Вірус Епштейна-Барр
5.2.4 Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii)
5.2.5 Краснуха (Rubella virus)
5.2.6 Parvovirus B19
5.2.7 TORCH-пакети
5.3 Урогенітальні інфекції
5.3.1 Chlamydia trachomatis
5.3.2 Mycoplasma/Ureaplasma
5.3.3 Treponema pallidum
5.3.4 Trichomonas vaginalis
5.3.5 Candida
5.3.6 Neisseria gonorrhoeae
5.3.7 ВПЛ (вірус папіломи людини)
5.3.8 Біоценоз урогенітальний
5.4 Інші інфекції
5.4.2 Bordetella pertussis
5.4.3 Chlamydia pneumoniae
5.4.4 Helicobacter pylori
5.4.5 Mycoplasma pneumoniae
5.4.6 Staphylococcus aureus, MRSA (метицилінрезистентний)
5.4.7 Епідемічний паротит (Rubalavirus)
5.4.8 Кір (Morbillivirus)
5.4.9 Паразитарні дослідження

13.1 Моніторинг ліків
13.2 Тяжкі метали
13.3 Діагностика порушень метаболізму
13.4 Амінокислоти

Fc-фрагмент IgG автоантитіла IgA (ревматоїдний фактор) / 2120

Ревматоїдний фактор — це антитіла проти частинки імуноглобуліну людини (Fc-фрагмента IgG), що утворюються у разі запальних і автоімунних процесів, особливо з ураженням суглобів, судин. Захворювання проявляються скутістю рухів вранці, болем в суглобах і м’язах, похолоданням кінцівок, висипом на шкірі, лихоманкою та іншими симптомами. Антитіла IgА застосовуються в комплексі з іншими аналізами для діагностики системних захворювань сполучної тканини, насамперед ревматоїдного артриту і синдрому Шегрена, для прогнозу ураження суглобів. У комплексі призначають тести на антинуклеарні антитіла, антитіла до циклічного цітрулінвмісного пептиду, віментин, С-реактивний білок.

Fc-фрагмент IgG автоантитіла IgG (ревматоїдний фактор) / 2121

Ревматоїдний фактор — це антитіла проти частинки імуноглобуліну людини (Fc-фрагмента IgG), що утворюються у разі запальних і автоімунних процесів, особливо з ураженням суглобів, судин. Захворювання проявляються скутістю рухів вранці, болем в суглобах і м’язах, похолоданням кінцівок, висипом на шкірі, лихоманкою та іншими симптомами. Антитіла IgG застосовуються в комплексі з іншими аналізами для діагностики системних захворювань сполучної тканини, насамперед ревматоїдного артриту і синдрому Шегрена, для прогнозу ураження суглобів. У комплексі призначають тести на антинуклеарні антитіла, антитіла до циклічного цітрулінвмісного пептиду, віментин, С-реактивний білок.

Fc-фрагмент IgG автоантитіла IgM (ревматоїдний фактор) / 2122

Ревматоїдний фактор — це антитіла проти частинки імуноглобуліну людини (Fc-фрагмента IgG), що утворюються у разі запальних і автоімунних процесів, особливо з ураженням суглобів, судин. Захворювання проявляються скутістю рухів вранці, болем в суглобах і м’язах, похолоданням кінцівок, висипом на шкірі, лихоманкою та іншими симптомами. Антитіла IgМ застосовуються в комплексі з іншими аналізами для діагностики системних захворювань сполучної тканини, насамперед ревматоїдного артриту і синдрому Шегрена, для прогнозу ураження суглобів. У комплексі призначають тести на антинуклеарні антитіла, антитіла до циклічного цітрулінвмісного пептиду, віментин, С-реактивний білок.

Циклічний цітруліновий пептид (A-ССР), антитіла IgG / 1115

Циклічний цітрулінвмісний пептид — це амінокислота, до якої формуються антитіла у разі ревматоїдного артриту (РА) — автоімунного захворювання з ураженням суглобів (біль, почервоніння, обмеження рухливості, особливо в ранкові години) та інших органів. IgG до циклічного цітрулінвмісного пептиду — специфічний маркер, який з’являється дуже рано, коли інші показники ще можуть бути відсутніми. Тест застосовується для ранньої діагностики і прогнозу перебігу РА, диференційної діагностики з іншими захворюваннями з ураженням суглобів. У комплексі призначають тести на антитіла IgG до цитрулінованого віментину, ревматоїдний фактор і С-реактивний білок.

Цитрулінований віментин (MCV), антитіла IgG / 9326

Цитрулінований віментин — це амінокислота, до якої формуються антитіла у разі ревматоїдного артриту (РА) — автоімунного захворювання з ураженням суглобів (біль, почервоніння, обмеження рухливості, особливо в ранкові години) та інших органів. IgG до цитрулінованого віментину з’являються дуже рано, коли інші показники ще можуть бути відсутніми. Тест застосовується для ранньої діагностики і прогнозу перебігу РА, диференційної діагностики з іншими захворюваннями з ураженням суглобів. У комплексі призначають тести на антитіла IgG до циклічного цітрулінвмісного пептиду, ревматоїдний фактор і С-реактивний білок.