Інформаційна служба:
044 20 500 20
(Багатоканальний)

Вірус Епштейна-Барр

5.2 TORCH-інфекції
5.2.1 ЦМВ-інфекція
5.2.2 Герпетична інфекція
5.2.3 Вірус Епштейна-Барр
5.2.4 Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii)
5.2.5 Краснуха (Rubella virus)
5.2.6 Parvovirus B19
5.2.7 TORCH-пакети
5.3 Урогенітальні інфекції
5.3.1 Chlamydia trachomatis
5.3.2 Mycoplasma/Ureaplasma
5.3.3 Treponema pallidum
5.3.4 Trichomonas vaginalis
5.3.5 Candida
5.3.6 Neisseria gonorrhoeae
5.3.7 ВПЛ (вірус папіломи людини)
5.3.8 Біоценоз урогенітальний
5.4 Інші інфекції
5.4.2 Bordetella pertussis
5.4.3 Chlamydia pneumoniae
5.4.4 Helicobacter pylori
5.4.5 Mycoplasma pneumoniae
5.4.6 Staphylococcus aureus, MRSA (метицилінрезистентний)
5.4.7 Епідемічний паротит (Rubalavirus)
5.4.8 Кір (Morbillivirus)
5.4.9 Паразитарні дослідження

13.1 Моніторинг ліків
13.2 Тяжкі метали
13.3 Діагностика порушень метаболізму
13.4 Амінокислоти

Вірус Епштейна-Барр (капсидний антиген), авідність антитіл IgG / 2150

Вірус Епштейна-Барр є дуже поширеним інфекційним збудником, який може поширюватися з кров’ю, слиною, сльозами, сечею, спермою, назальними виділеннями, іншими біологічними рідинами. Імунна система реагує на присутність в організмі вірусу виділенням специфічних антитіл (імуноглобулінів М, G). Авідність антитіл G вказує на їхню активність і дає змогу визначити давність інфікування. Аналіз може використовуватися для диференціювання нової і давньої інфекції.

Вірус Епштейна-Барр (капсидний антиген, VCA), антитіла IgG / 2071

Вірус Епштейна-Барр — інфекційний збудник з групи TORCH-інфекцій. Організм реагує на проникнення в організм вірусу виділенням специфічних до нього антитіл. Імуноглобуліни G вказують на хронізацію процесу або реконвалесценцію. Визначення антитіл IgG може використовуватися для прицільного виявлення інфекції, спровокованої вірусом Епштейна-Барр, та її диференціювання з іншими інфекційними захворюваннями, а також для визначення стадії захворювання.

Вірус Епштейна-Барр (капсидний антиген, VCA), антитіла IgM / 2028

Вірус Епштейна-Барра є одним з найбільш поширених збудників з групи TORCH-інфекцій. Він передається від людини до людини з кров’ю, слиною, сльозами, сечею, спермою, вагінальними, назальними виділеннями. Організм реагує на проникнення в організм вірусу і його активне зростання виділенням антитіл. Одними з перших з’являються гострофазні антитіла IgМ. Виявлення їх у крові дає змогу визначити зараження вірусом в гострому періоді захворювання. Аналіз може використовуватися для діагностики інфекційної патології, що спровокована вірусом Епштейна-Барр, та визначення її активності.

Вірус Епштейна-Барр (нуклеарний антиген, EBNA), антитіла IgG / 2029

Вірус Епштейна-Барр — етіологічний фактор інфекційного мононуклеозу. Він передається від людини до людини з кров’ю, слиною, сльозами, сечею, спермою, назальними виділеннями, іншими біологічними рідинами. Імунні клітини реагують на проникнення в організм вірусу виділенням антитіл. Імуноглобуліни G до вірусу Епштейна-Барр вказують на активність процесу, дають змогу виявити хронізацію процесу або реконвалесценцію. Визначення антитіл IgG використовується для діагностики інфекцій, спровокованих вірусом Епштейна-Барр.

Вірус Епштейна-Барр (ранні антигени, ЕА), антитіла IgG / 2072

Вірус Епштейна-Барр є етіологічним фактором інфекційного мононуклеозу. Імунна система людини реагує на проникнення в організм вірусу виділенням специфічних до нього антитіл. Імуноглобуліни G до ранніх антигенів вірусу Епштейна-Барр вказують на хронізацію процесу або реконвалесценцію. Визначення антитіл IgG може використовуватися для прицільного виявлення інфекції, спровокованої вірусом Епштейна-Барр.

Вірус Епштейна-Барр, гетерофільні антитіла IgM / 2165

Вірус Епштейна-Барра є одним з найбільш поширених інфекційних збудників з групи TORCH-інфекцій. Він передається від людини до людини з кров’ю, слиною, сльозами, сечею, спермою, назальними виділеннями, іншими біологічними рідинами. Імунна система реагує на проникнення вірусу і його активний ріст виділенням специфічних антитіл. Першими виділяються гетерофільні антитіла IgM. Їхнє виявлення в крові дає змогу встановити зараження вірусом і визначити стадію захворювання. Аналіз може використовуватися для діагностики інфекційної патології, спровокованої вірусом Епштейна-Барр.

ПЛР. Вірус Епштейна-Барр (букальний зішкріб, кількісне визначення) / 3053

Вірус Епштейна-Барр — інфекційний збудник, який характеризується високою тропністю до лімфоїдної тканини і передається від людини до людини з кров’ю, слиною, сльозами, сечею, спермою, назальними виділеннями, іншими біологічними рідинами. Кількісне визначення в букальному зішкрібі генетичного матеріалу вірусу дає змогу підтвердити зараження вірусом на будь-якій стадії захворювання. Аналіз використовується для діагностики різних форм інфекційного ураження вірусом Епштейна-Барр та виявлення його носійства.

ПЛР. Вірус Епштейна-Барр (кров, кількісне визначення) / 3030

Вірус Епштейна-Барр — це інфекційний збудник, який характеризується високою тропністю до лімфоїдної тканини. Передається трансплацентарним, парентеральним, контактно-побутовим, статевим і повітряно-крапельним шляхами. Кількісне визначення в крові генетичного матеріалу вірусу дає змогу підтвердити зараження вірусом і побічно визначити активність інфекційного процесу. Аналіз використовується для діагностики різних форм інфекційного ураження вірусом Епштейна-Барр.

ПЛР. Вірус Епштейна-Барр (ліквор, кількісне визначення) / 3136 — доставляється готовий матеріал, взяття здійснює лікар

Вірус Епштейна-Барр — інфекційний збудник, який передається з кров’ю, слиною, сльозами, сечею, спермою, назальними виділеннями, іншими біологічними рідинами. Вірус може проникати крізь гематоенцефалічний бар’єр і вражати нервову тканину. Кількісне визначення в лікворі генетичного матеріалу вірусу дає змогу підтвердити поширення інфекційного процесу в центральну нервову систему і побічно визначити його активність. Аналіз використовується для діагностики інфекційного ураження вірусом Епштейна-Барр нервової системи і його диференціювання з іншими нейроінфекціями.

ПЛР. Вірус Епштейна-Барр (сеча, кількісне визначення) / 3058 — доставляється готовий матеріал у стерильному контейнері

Вірус Епштейна-Барр — це інфекційний збудник, який передається від людини до людини з кров’ю, слиною, сльозами, сечею, спермою, назальними виділеннями і характеризується високою тропністю до лімфоїдної тканини. Визначення в сечі генетичного матеріалу вірусу дає змогу підтвердити інфікування вірусом. Аналіз може використовуватися для діагностики інфекційного ураження вірусом Епштейна-Барр.

ПЛР. Вірус Епштейна-Барр (р/г зішкріб, кількісне визначення) / 3085

Вірус Епштейна-Барр передається людині з кров’ю, слиною, сльозами, сечею, спермою, назальними виділеннями, іншими біологічними рідинами. Тропний до лімфоїдних тканин. У більшості випадків захворювання протікає безсимптомно. Вірус становить особливу небезпеку для вагітних. Кількісне визначення у зішкрібі з ротоглотки генетичного матеріалу вірусу дає змогу підтвердити зараження організму і визначити активність інфекційного процесу. Аналіз використовується для діагностики інфекційних уражень вірусом Епштейна-Барр та виявлення його носійства.

ПЛР. Вірус Епштейна-Барр (слина, кількісне визначення) / 3057

Вірус Епштейна-Барр (вірус герпесу 4-го типу) характеризується тропністю до лімфоїдних тканин. У більшості випадків інфекція протікає безсимптомно. Кількісне визначення в слині генетичного матеріалу вірусу дає змогу з високою точністю підтвердити інфікування і визначити активність інфекційного процесу. Аналіз використовується для діагностики інфекційних уражень вірусом Епштейна-Барр, виявлення його носійства і диференціювання з іншими герпетическими інфекціями.

ПЛР. Вірус Епштейна-Барр (у/г зішкріб, кількісне визначення) / 3031

Вірус Епштейна-Барр передається від людини до людини з кров’ю, слиною, сльозами, сечею, спермою, назальними виділеннями, іншими біологічними рідинами і характеризується тропністю до лімфоїдних тканин. У більшості випадків захворювання протікає безсимптомно. Кількісне визначення в урогенітальному зішкрібі генетичного матеріалу вірусу дає змогу підтвердити зараження організму із залученням до патологічного процесу органів сечостатевої системи. Аналіз широко використовується для діагностики інфекційних уражень вірусом Епштейна-Барр та його диференціювання з іншими урогенітальними інфекціями.