Інформаційна служба:
044 20 500 20
(Багатоканальний)

Панель пренатальної діагностики

5.2 TORCH-інфекції
5.2.1 ЦМВ-інфекція
5.2.2 Герпетична інфекція
5.2.3 Вірус Епштейна-Барр
5.2.4 Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii)
5.2.5 Краснуха (Rubella virus)
5.2.6 Parvovirus B19
5.2.7 TORCH-пакети
5.3 Урогенітальні інфекції
5.3.1 Chlamydia trachomatis
5.3.2 Mycoplasma/Ureaplasma
5.3.3 Treponema pallidum
5.3.4 Trichomonas vaginalis
5.3.5 Candida
5.3.6 Neisseria gonorrhoeae
5.3.7 ВПЛ (вірус папіломи людини)
5.3.8 Біоценоз урогенітальний
5.4 Інші інфекції
5.4.2 Bordetella pertussis
5.4.3 Chlamydia pneumoniae
5.4.4 Helicobacter pylori
5.4.5 Mycoplasma pneumoniae
5.4.6 Staphylococcus aureus, MRSA (метицилінрезистентний)
5.4.7 Епідемічний паротит (Rubalavirus)
5.4.8 Кір (Morbillivirus)
5.4.9 Паразитарні дослідження

13.1 Моніторинг ліків
13.2 Тяжкі метали
13.3 Діагностика порушень метаболізму
13.4 Амінокислоти

Panorama, NIPT, базовий тест + 22q11.2 делеція, для монозиготної двоплідної вагітності (13, 18, 21, X & Y; 22q11.2 делеція) / 9699

Panorama NIPT — тест-скриніг хромосомної патології, що дає змогу визначити ймовірність розвитку хромосомних аномалій у плода. Цей тест проводять вагітним після 9 тижнів вагітності. Рекомендовано всім вагітним жінкам для виключення хромосомної патології у плода. Показаннями до призначення є: наявність у сім’ї дитини з синдромом Дауна або іншими хромосомними захворюваннями та вродженими вадами розвитку; вік матері від 35 років. У разі монозиготної двоплідної вагітності тест виконується для діагностики синдромів Ді Джорджі, Дауна, Едвардса, Патау, Тернера, Якобса, Клайнфельтера, трисомії та дисомії статевих хромосом. Для підтвердження позитивного результату НІПТ використовуються інвазивні методи: амніоцентез, біопсія ворсин хоріону.

Panorama, NIPT, базовий тест + 22q11.2 делеція, для одноплідної вагітності (13, 18, 21, X & Y; триплоїдії; 22q11.2 делеція) / 9692

Panorama NIPT — метод, що дає змогу визначити ймовірність розвитку хромосомних патологій плода. Даний тест проводять вагітним після 9 тижнів вагітності, якщо в анамнезі є вагітності з генетичними аномаліями або викиднями, вік жінки — від 35 років, у разі родинного шлюбу, загрози викидня.

За одноплідної вагітності тест виконується для діагностики синдромів Ді Джорджі, Дауна, Едвардса, Патау, Тернера, Якобса, Клайнфельтера, трисомії та дисомії статевих хромосом, триплоїдії. Для підтвердження позитивного результату НІПТ використовуються інвазивні методи: амніоцентез, біопсія ворсин хоріону.

Panorama, NIPT, базовий тест, для дизиготої двоплідної вагітності (13, 18, 21) / 9695

Panorama NIPT — метод, що дає змогу визначити ймовірність розвитку хромосомних аномалій плода. Рекомендований усім вагітним жінкам для виключення хромосомної патології у плода. Показаннями до призначення є: наявність у сім’ї дитини із синдромом Дауна або іншими хромосомними захворюваннями та вродженими вадами розвитку; вік матері — від 35 років.

У разі дизиготної двоплідної вагітності тест виконується для діагностики синдромів Дауна, Едвардса, Патау. Для підтвердження позитивного результату НІПТ використовуються інвазивні методи: амніоцентез, біопсія ворсин хоріону.

Panorama, NIPT, базовий тест, для одноплодної вагітності (13, 18, 21, X & Y; триплоїдії) / 9691

Panorama NIPT — метод, що дає змогу визначити ймовірність розвитку хромосомних аномалій плода. Рекомендований усім вагітним жінкам для виключення хромосомної патології у плода. Показаннями до призначення є: наявність у сім’ї дитини із синдромом Дауна або іншими хромосомними захворюваннями та вродженими вадами розвитку; вік матері — від 35 років.

За одноплідної вагітності тест виконується для діагностики синдромів Дауна, Едвардса, Патау, трисомії та дисомії статевих хромосом, триплоїдії. Для підтвердження позитивного результату НІПТ використовуються інвазивні методи: амніоцентез, біопсія ворсин хоріону.

Panorama, NIPT, базовий тест, для одноплідної сурогатної вагітності або одноплідної вагітності з донорською яйцеклітиною (13, 18, 21) / 9696

Panorama NIPT — метод, що дає змогу визначити ймовірність розвитку хромосомних аномалій плода. Рекомендований усім вагітним жінкам для виключення хромосомної патології у плода. Показаннями до призначення є: наявність у сім’ї дитини із синдромом Дауна або іншими хромосомними захворюваннями та вродженими вадами розвитку; вік матері — від 35 років. За одноплідної сурогатної вагітності з донорською яйцеклітиною тест виконується для діагностики синдромів Дауна, Едвардса, Патау. Для підтвердження позитивного результату НІПТ використовуються інвазивні методи: амніоцентез, біопсія ворсин хоріону.

Panorama, NIPT, розширений тест, для одноплідної вагітності (13, 18, 21, X & Y; триплоїдії; 22q11.2 делеція, 4 мікроделеції) / 9693

Panorama NIPT — метод, що дає змогу визначити ймовірність розвитку хромосомних аномалій плода. Рекомендований усім вагітним жінкам для виключення хромосомної патології у плода. Показаннями до призначення є: наявність у сім’ї дитини із синдромом Дауна або іншими хромосомними захворюваннями та вродженими вадами розвитку; вік матері — від 35 років. За одноплідної вагітності тест виконується для діагностики синдромів Ді Джорджі, Дауна, Едвардса, Патау, Тернера, Якобса, Клайнфельтера, трисомії та дисомії статевих хромосом, мікроделецій. Для підтвердження позитивного результату НІПТ використовуються інвазивні методи: амніоцентез, біопсія ворсин хоріону.

PAPP-A (протеїн А плазми, асоційований з вагітністю) / 1105

Аналіз на протеїн А плазми, асоційований з вагітністю, — скринінговий тест, що виконується в першому триместрі вагітності для виявлений хромосомних аномалій плода. Рекомендований усім вагітним, у яких є ознаки патології на УЗД, для оцінки прогресування вагітності та розвитку еклампсії. Зниження рівня протеїну А в термінах 8–14 тижнів може свідчити про синдроми Дауна, Едвардса, Корнелії де Ланге, загрозу викидня або внутрішньоутробної смерті плода. У комплексі призначають аналіз на вільний β-хоріонічний гонадотропін.

VERACITY, NIPT — максимальний: мінімальний + стать плода + анеуплоїдії X & Y + мікроделеції (13, 18, 21, наявність Y, X & Y, 4 мікроделеції) для одноплідної, сурогатної вагітності, вагітності з донорською яйцеклітиною, з 10 т. в. / 9715

VERACITY NIPT максимальний — скринінгове дослідження для діагностики хромосомних аномалій і статі плода. Рекомендований з 10-го тижня вагітності, підтвердженої методом УЗД, — за одноплідної вагітності, сурогатної вагітності, вагітності з донорською яйцеклітиною для діагностики синдромів Дауна, Ді-Джорджі, Едвардса, Патау, трисомії та дисомії статевих хромосом, мікроделецій, а також для визначення наявності Y-хромосоми (статі плода).

VERACITY, NIPT — мінімальний (13, 18, 21) для одно-, двоплідної, сурогатної вагітності, вагітності з донорською яйцеклітиною, з 10 т. в. / 9712

VERACITY NIPT мінімальний — скринінгове дослідження для діагностики хромосомних аномалій, що найбільш часто зустрічаються. Рекомендований з 10-го тижня вагітності, підтвердженої методом УЗД, — за одноплідної і двоплідної вагітності, сурогатної вагітності, вагітності з донорською яйцеклітиною для діагностики синдромів Дауна, Едвардса, Патау.

VERACITY, NIPT — мінімальний + стать плода + анеуплоїдії X & Y (13, 18, 21, наявність Y, X & Y) для одноплідної, сурогатної вагітності, вагітності з донорською яйцеклітиною, з 10 т. в. / 9714

VERACITY NIPT — скринінговий тест для діагностики найпоширеніших хромосомних аномалій і визначення статі плода. Рекомендований з 10-го тижня вагітності, підтвердженої методом УЗД, — за одноплідної вагітності, сурогатної вагітності, вагітності з донорською яйцеклітиною для діагностики синдромів Дауна, Едвардса, Патау, анеуплоїдії X і Y, для визначення наявності Y-хромосоми (статі плода).

VERACITY, NIPT — мінімальний + стать плода + мікроделеції (13, 18, 21, наявність Y, 4 мікроделеції) для двоплідної вагітності, вагітності з другим близнюком, що зникає, з 10 т. в. / 9716

VERACITY NIPT — скринінгове дослідження для діагностики найпоширеніших хромосомних аномалій і визначення статі плода. Тест проводиться з 10-го тижня вагітності, підтвердженої методом УЗД, — за двоплідної вагітності й вагітності з другим близнюком, що зникає, для діагностики синдромів Дауна, Едвардса, Патау, мікроделеції і визначення наявності Y-хромосоми (статі плода).

VERAgene, NIPT (13, 18, 21 + стать плода, Y + 4 мікроделеції + 100 моногенних захворювань) для двоплідної вагітності, вагітності з другим близнюком, що зникає, з 10 т. в. / 9754

VERAgene NIPT — скринінгове дослідження для діагностики найпоширеніших хромосомних аномалій, а також 100 моногенних захворювань. Тест проводиться з 10-го тижня вагітності, підтвердженої методом УЗД, — за двоплідної вагітності й вагітності з другим близнюком, що зникає, для діагностики синдромів Дауна, Едвардса, Патау, мікроделеції і визначення наявності Y-хромосоми (статі плода).

VERAgene, NIPT (жінка); VERAgene, NIPT (партнер)

VERAgene NIPT — скринінгове дослідження для діагностики найпоширенішиххромосомних аномалій, понад 100 моногенних захворювань. Рекомендований з 10-го тижня, якщо в анамнезі є вагітності з генетичними аномаліями або викиднями, підозри на патологію за даними УЗД. Для дослідження беруть венозну кров матері й букальний зішкріб батька. Аналіз рекомендований для діагностики синдромів Дауна, Едвардса, Патау, Ді Джорджі, мікроделеції, анеуплоїдії X і Y хромосом.

VERAgene, NIPT (13, 18, 21 + стать плода, Y + анеуплоїдії X & Y + 4 мікроделеції + 100 моногенних захворювань) для одноплідної вагітності, з 10 т. в. / 9753

VERAgene NIPT — скринінгове дослідження для діагностики найпоширеніших хромосомних аномалій. Рекомендований з 10-го тижня вагітності, підтвердженої методом УЗД, — за одноплідної вагітності для діагностики синдромів Дауна, Едвардса, Патау, мікроделеції, анеуплоїдії X і Y хромосом і визначення Y-хромосоми (статі плода).

α-фетопротеїн (АФП) — пренатальна діагностика / 1016

Альфа-фетопротеїн — білок, який виробляється в шлунково-кишковому тракті й печінці плода. Його підвищення у II триместрі вагітності може свідчити про вроджені аномалії. Аналіз рекомендований усім вагітним жінкам у разі підозр щодо патології розвитку нервової трубки, сечовивідних шляхів, передньої черевної стінки за даними УЗД. Рекомендований за патології нервової трубки, патології спинного і головного мозку, синдрому Дауна, атрезії стравоходу, а також некрозу печінки у плода. Дослідження проводиться як самостійно, так і спільно з аналізами на естріол і β-хоріонічний гонадотропін.

β-ХГЛ загальний (хоріонічний гонадотропін загальний) — пренатальний / 1018

Хоріонічний гонадотропін людини — гормон, що виробляється клітинами хоріону (специфічний гормон вагітності). Аналіз на загальний β-хоріонічний гонадотропін людини пренатальний виконують вагітним у терміні 5–18 тижнів.

Аналіз рекомендований для підтвердження вагітності, моніторингу прогресування вагітності, для діагностики позаматкової вагітності, багатоплідної вагітності, антенатальної загибелі плода. У комплексі призначають аналізи на вільний естріол і альфа-фетопротеїн — «потрійний тест» для пренатального скринінгу в другому триместрі вагітності.

β-ХГЛ загальний (хоріонічний гонадотропін загальний) / 1033

Хоріонічний гонадотропін людини — гормон, що виробляється клітинами хоріону (специфічний гормон вагітності). Аналіз на загальний β-ХГЛ виконують вагітним до 4-го тижня і в деяких випадках невагітним жінкам. Тест рекомендований для підтвердження вагітності, діагностики міхурового заносу, пухлин (якщо виявлено патологічне утворення в малому тазі на УЗД), для виключення хоріонкарціноми за тривалої вагінальної кровотечі. Іноді роблять тест чоловікам для діагностики тератоми яєчка. У комплексі призначають аналізи на вільний естріол і альфа-фетопротеїн.

β-ХГЛ загальний (хоріонічний гонадотропін загальний), антитіла IgG, IgM / 2216

Хоріонічний гонадотропін людини — гормон, що виробляється клітинами хоріону (специфічний гормон вагітності). Антитіла до нього порушують процес взаємодії жовтого тіла і ХГЛ, ушкоджуючи клітини плода. Рекомендований вагітним, якщо в анамнезі є вагітності з народженням дітей з генетичними аномаліями або викиднями, вік жінки — від 35 років, у разі безпліддя, загрози викидня для оцінки імунореактивності до ХГЛ. У комплексі призначають аналізи на вільний естріол і альфа-фетопротеїн, протеїн А плазми, антифосфоліпідні антитіла, плацентарний лактоген.

β-ХГЛ вільний (пренатальна діагностика) / 1149

Хоріонічний гонадотропін людини — гормон, що виробляється клітинами хоріону (специфічний гормон вагітності). Аналіз на вільний β-хоріонічний гонадотропін людини пренатальний виконують вагітним у терміні 11–13 тижнів. Тест рекомендований для підтвердження вагітності, моніторингу прогресування вагітності, для діагностики позаматкової вагітності, синдромів Дауна, Шерешевського-Тернера, Патау, Едвардса, антенатальної загибелі плода. У комплексі призначають аналізи на протеїн А, асоційований з вагітністю, на вільний естріол і альфа-фетопротеїн.

Інгібін А / 2288

Інгібін А — статевий гормон, що утворюється у фолікулах, жовтому тілі, тканинах плода, плодових оболонках і плаценті. Аналіз на інгібін А використовують як «аналізатор» лютеїнової фази менструального циклу. Низькі рівні цього гормону в лютеїнову фазу свідчать про її недостатність. Під час вагітності підвищення інгібіну А може вказувати на синдром Дауна у плода. Також тест використовується для оцінки функції яєчників і діагностики прееклампсії. У комплексі призначають аналізи на естріол, хоріонічний гонадотропін людини, альфа-фетопротеїн — «четвертний тест» для скринінгу в ІІ триместрі вагітності.

Перерахунок PRISCA за даними ДОМ / 1585

Перерахунок PRISCA — розрахунок за допомогою комп’ютерної статистичної програми ризику можливої наявності хромосомної патології у плода. Оптимальний термін проведення аналізу — 11–13 тижнів вагітності. Термін вагітності визначають за датою останньої менструації.

Перерахунок PRISCA за даними УЗД / 1586

Перерахунок PRISCA — розрахунок за допомогою комп’ютерної статистичної програми ризику ймовірної наявності хромосомної патології у плода. Термін проведення аналізу — 11–13 тижнів вагітності. Термін вагітності визначають за даними ультразвукового дослідження. Біохімічним маркером є дослідження вільного ХГЧ і асоційованого з вагітністю протеїну А. Тест призначений для скринінгу синдромів Дауна, Патау, Едвардса.

Перерахунок PRISCA за даними УЗД для другого плода / 1725

Перерахунок PRISCA — розрахунок за допомогою комп’ютерної статистичної програми ризику можливої наявності хромосомної патології у плода. Рекомендований з 11 т.  + 1 д. в. до 13 т. + 6 д. в. Термін вагітності визначають за даними УЗД другого плода. Біохімічним маркером є дослідження вільного ХГЧ і асоційованого з вагітністю протеїну А. Аналіз призначений для скринінгу синдромів Дауна, Патау, Едвардса.

Плацентарний лактоген / 2082

Плацентарний лактоген — білок, який продукується плацентою і бере участь у гормонорегуляції. Цей тест є маркером функціонального стану плаценти. Підвищення рівня лактогену відбувається у разі багатоплідної вагітності, резус-конфлікту, цукрового діабету у вагітної, зниження — за фетоплацентарної недостатності, прееклампсії, еклампсії. Тест використовують для моніторингу стану плаценти, якщо вагітність ускладнена, і для діагностики трофобластних захворювань (міхурів занос, хоріонкарцинома).

Плацентарний фактор росту (PLGF) / 1599

Плацентарний фактор росту — глікопротеїн, основною функцією якого є забезпечення ангіогенезу. Маркер прееклампсії. Підвищення ПФР свідчить про травму, пухлини і підвищений ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи. Зниження — про високий ризик розвитку прееклампсії. Цей аналіз показаний всім вагітним у першому триместрі вагітності, але особливо важливий для жінок, які страждають на артеріальну гіпертензію, цукровий діабет, автоімунні захворювання, АФС. У комплексі призначають аналізи на бета-ХГЛ і асоційований з вагітністю протеїн А.

Естріол вільний (E3) / 2004

Вільний естріол — естроген, що переважає в крові й сечі вагітних жінок. Він продукується плацентою і залозами плода. Тест рекомендований для скринінгу хромосомних патологій плода в другому триместрі вагітності. Оптимальний термін дослідження — 16–18 тижнів вагітності. Дослідження призначене для моніторингу прогресування вагітності, діагностики багатоплідної вагітності, синдромів Дауна, Патау, Едвардса і оцінки стану фетоплацентарного комплексу.