Інформаційна служба:
044 20 500 20
(Багатоканальний)

Діагностика целіакії

5.2 TORCH-інфекції
5.2.1 ЦМВ-інфекція
5.2.2 Герпетична інфекція
5.2.3 Вірус Епштейна-Барр
5.2.4 Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii)
5.2.5 Краснуха (Rubella virus)
5.2.6 Parvovirus B19
5.2.7 TORCH-пакети
5.3 Урогенітальні інфекції
5.3.1 Chlamydia trachomatis
5.3.2 Mycoplasma/Ureaplasma
5.3.3 Treponema pallidum
5.3.4 Trichomonas vaginalis
5.3.5 Candida
5.3.6 Neisseria gonorrhoeae
5.3.7 ВПЛ (вірус папіломи людини)
5.3.8 Біоценоз урогенітальний
5.4 Інші інфекції
5.4.2 Bordetella pertussis
5.4.3 Chlamydia pneumoniae
5.4.4 Helicobacter pylori
5.4.5 Mycoplasma pneumoniae
5.4.6 Staphylococcus aureus, MRSA (метицилінрезистентний)
5.4.7 Епідемічний паротит (Rubalavirus)
5.4.8 Кір (Morbillivirus)
5.4.9 Паразитарні дослідження

13.1 Моніторинг ліків
13.2 Тяжкі метали
13.3 Діагностика порушень метаболізму
13.4 Амінокислоти

Генетика. Целіакія (HLA DQ2, DQ7, DQ8) / 9323
— дослідження виконується в лабораторії Сінево в Німеччині.

Целіакія — автоімунне захворювання з ураженням епітелію тонкого кишківника в результаті реакції імунної системи на харчовий глютен (білок злакових). Симптоми захворювання: діарея, схуднення, виділення жиру з калом, залізодефіцитна анемія, висип на шкірі, сонливість, метеоризм. Тест застосовують для виявлення генетичної схильності й діагностики целіакії за наявності симптомів, негативних або сумнівних результатів інших тестів на целіакію, у людей на безглютеновій дієті. У комплексі можливе призначення аналізу на сумарні IgA, IgA до тканинної трансглутамінази, дезамінованих гліадинових пептидів та ендомізію.

Гліадин, антитіла IgA / 9168

Целіакія — автоімунне захворювання з ураженням епітелію тонкого кишківника в результаті реакції імунної системи на харчовий глютен (білок злакових). Симптоми захворювання: діарея, схуднення, виділення жиру з калом, залізодефіцитна анемія, висип на шкірі, сонливість, метеоризм. Це додатковий тест діагностики целіакії за наявності симптомів, контролю лікування (якщо їх виявлено до початку безглютенової дієти). У комплексі можливе призначення аналізу на антитіла IgG до гліадину, сумарні IgA, IgA до тканинної трансглутамінази, дезамінованих гліадинових пептидів і ендомізію.

Гліадин, антитіла IgG / 9169

Целіакія — автоімунне захворювання з ураженням епітелію тонкого кишківника в результаті реакції імунної системи на харчовий глютен (білок злакових). Симптоми захворювання: діарея, схуднення, виділення жиру з калом, залізодефіцитна анемія, висип на шкірі, сонливість, метеоризм. Це додатковий тест діагностики целіакії за наявності симптомів і дефіциту сумарних IgА. У комплексі можливе призначення аналізу на антитіла IgА до гліадину, сумарні IgA, IgA та IgG до тканинної трансглутамінази, дезамінованих гліадинових пептидів і ендомізію.

Дезаміновані пептиди гліадину, антитіла IgG / 9325

Целіакія — автоімунне захворювання з ураженням епітелію тонкого кишківника в результаті реакції імунної системи на харчовий глютен (білок злакових). Симптоми захворювання: діарея, схуднення, виділення жиру з калом, залізодефіцитна анемія, висип на шкірі, сонливість, метеоризм. Це чутливий тест діагностики целіакії за наявності симптомів, особливо у дітей до 2 років, і дефіциту загальних IgA, а також для контролю безглютенової дієти. У комплексі можливе призначення аналізу на сумарні IgA, IgA та IgG до тканинної трансглутамінази і ендомізію.

Тканинна трансглутаміназа, антитіла IgA / 2109

Целіакія — автоімунне захворювання з ураженням епітелію тонкого кишківника в результаті реакції імунної системи на харчовий глютен (білок злакових). Симптоми захворювання: діарея, схуднення, виділення жиру з калом, залізодефіцитна анемія, висип на шкірі, сонливість, метеоризм. Це тест першої лінії діагностики целіакії за наявності симптомів з нормальним рівнем загальних IgA і для контролю безглютенової дієти. У комплексі можливе призначення аналізу на сумарні IgA, IgA до дезамінованих пептидів гліадину (особливо у дітей до 2 років) і ендомізію.

Тканинна трансглутамінази, антитіла IgG / 2108

Целіакія — автоімунне захворювання з ураженням епітелію тонкого кишківника в результаті реакції імунної системи на харчовий глютен (білок злакових). Симптоми захворювання: діарея, схуднення, виділення жиру з калом, залізодефіцитна анемія, висип на шкірі, сонливість, метеоризм. Це тест першої лінії діагностики целіакії за наявності симптомів з дефіцитом загальних IgA і для контролю безглютенової дієти. У комплексі можливе призначення аналізу на сумарні IgA, IgA та IgG до дезамінованих пептидів гліадину (особливо у дітей до 2 років) і ендомізію.

Ендомізіум, антитіла IgA (метод IFT) / 9164

Целіакія — автоімунне захворювання з ураженням епітелію тонкого кишківника в результаті реакції імунної системи на харчовий глютен (білок злакових). Симптоми захворювання: діарея, схуднення, виділення жиру з калом, залізодефіцитна анемія, висип на шкірі, сонливість, метеоризм. Це тест точної діагностики целіакії за наявності симптомів з нормальним рівнем загальних IgA, для контролю безглютенової дієти, діагностики герпетиформного дерматиту. У комплексі можливе призначення аналізу на сумарні IgA, IgA до тканинної трансглутамінази.

Ендомізіум, антитіла IgG (метод IFT) / 9165

Целіакія — автоімунне захворювання з ураженням епітелію тонкого кишківника в результаті реакції імунної системи на харчовий глютен (білок злакових). Симптоми захворювання: діарея, схуднення, виділення жиру з калом, залізодефіцитна анемія, висип на шкірі, сонливість, метеоризм. Це тест точної діагностики целіакії за наявності симптомів з дефіцитом загальних IgA, для контролю безглютенової дієти, діагностики герпетиформного дерматиту. У комплексі можливе призначення аналізу на сумарні IgA, IgA / IgG до тканинної трансглутамінази.