Інформаційна служба:
044 20 500 20
(Багатоканальний)

Chlamydia trachomatis

З правилами підготовки до здачі аналізів можна ознайомитися за посиланням www.synevo.ua/preparations.

Якщо залишилися запитання, напишіть, будь-ласка, на info@synevo.ua або зателефонуйте на гарячу лінію 044 20 500 20.

За 4-5 днів (4 – для Києва, 5 – для регіонів) ви зможете отримати результат тесту на вказану вами електронну пошту або у роздрукованому вигляді у відділенні медичної лабораторії Сінево.

Chlamydia trachomatis, антитіла IgA / 2134

Chlamydia trachomatis — найпоширеніший збудник з групи інфекцій, що передаються статевим шляхом. У більшості випадків вона вражає органи сечостатевої системи. Імунна система людини реагує на проникнення в організм хламідій виділенням специфічних до неї антитіл. Визначення рівнів антитіл IgA дає змогу діагностувати хламідіоз і за умови комплексної оцінцки з визначенням антитіл до інших збудників провести його диференційну діагностику з іншими урогенітальними інфекціями.

Chlamydia trachomatis, антитіла IgG / 2034

Хламідіоз — найпоширеніше захворювання з групи інфекцій, що передаються статевим шляхом. Він викликається внутрішньоклітинними паразитами Chlamydia trachomatis. Імунні клітини людини реагують на проникнення в організм хламідій виділенням специфічних до неї антитіл. Визначення рівнів антитіл IgG дає змогу діагностувати гострий (за наявності зростання титрів антитіл) і хронічний хламідіоз. Крім того, за умови комплексної оцінки з визначенням антитіл до інших збудників оцінка рівнів антитіл до хламідій допоможе проводити диференційну діагностику хламідіозу з іншими урогенітальними інфекціями.

Chlamydia trachomatis, антитіла IgM / 2035

Хламідіоз — дуже поширене захворювання з групи урогенітальних інфекцій. Провокується внутрішньоклітинними паразитами Chlamydia trachomatis. Імунні клітини людини реагують на появу в організмі хламідій виділенням специфічних антитіл. Першими починають синтезуватися антитіла IgM. Визначення рівнів антитіл IgМ дає змогу діагностувати гострий хламідіоз. Здаючи аналіз разом з визначенням антитіл до інших збудників, можна проводити диференційну діагностику хламідіозу з іншими урогенітальними інфекціями.

ПЛР. Chlamydia trachomatis (кров, якісне визначення) / 3015

Хламідіоз — урогенітальна інфекція, спровокована внутрішньоклітинним паразитом Chlamydia trachomatis. Збудник тропний до клітин слизових оболонок. Виявлення у крові хворого генетичного матеріалу хламідії дає змогу підтвердити інфікування і визначити роль збудника у розвитку захворювань. Аналіз використовується для діагностики хламідіозу. Особливо важливу роль він відіграє в діагностиці хламідійних артритів, кон’юнктивітів, перигепатитів і ендокардиту. Крім того, аналіз допоможе провести диференційну діагностику різних інфекційних і неінфекційних клінічних захворювань, пов’язаних з хламідіозом.

ПЛР. Chlamydia trachomatis (сеча, якісне визначення) / 3116 — доставляється готовий матеріал у стерильному контейнері

Chlamydia trachomatis — збудник, який є етіологічним фактором хламідіозу (захворювання, що передається статевим шляхом (ЗПСШ)). Визначення генетичного матеріалу Chlamydia trachomatis в сечі дає змогу підтвердити факт ураження збудником органів сечостатевої системи. Використання сечі робить аналіз дуже зручним завдяки простоті та легкості забору матеріалу на дослідження. Використовується для встановлення діагнозу хламідіоз і його диференційної діагностики з іншими ЗПСШ. Його краще здавати разом з вивченням інших збудників, що вражають органи сечовивідної системи.

ПЛР. Chlamydia trachomatis (секрет простати, якісне визначення) / 3090 — доставляється готовий матеріал, взяття здійснює лікар

Chlamydia trachomatis — дуже поширений збудник, що передається статевим шляхом. Хламідії вражають сечовивідні шляхи і часто стають причиною розвитку інфекційних простатитів. Найбільш точним способом підтвердження етіологічної ролі Chlamydia trachomatis в розвитку простатиту є її якісне визначення в секреті простати. Аналіз використовується у встановленні діагнозу хламідіоз і диференційній діагностиці простатитів. Його краще здавати разом з аналізами, спрямованими на визначення інших збудників з групи інфекцій, що передаються статевим шляхом.

ПЛР. Chlamydia trachomatis (сперма, якісне визначення) / 3089 — доставляється готовий матеріал

Хламідіоз є найпоширенішим інфекційним захворюванням сечостатевої системи. Він провокується схожими на бактерії внутрішньоклітинними паразитами Chlamydia trachomatis. Хламідіоз може призводити до розвитку дуже неприємних ускладнень (безпліддя, еректильна дисфункція та ін.). Виявлення в спермі генетичного матеріалу дає змогу з високою точністю визначити наявність збудника в сечовивідних шляхах і оцінити його роль в розвитку захворювання. Використання сперми зручне через простоту й безболісність забору матеріалу на дослідження. Аналіз може використовуватися для встановлення діагнозу хламідіозу і його диференційної діагностики з іншими захворюваннями, що передаються статевим шляхом.

ПЛР. Chlamydia trachomatis (у/г зішкріб, якісне визначення) / 3014

Хламідіоз — захворювання з групи урогенітальних інфекцій, яке викликається внутрішньоклітинним паразитом Chlamydia trachomatis. Хламідії є найбільш частою причиною інфекційного ураження сечовивідних шляхів. Урогенітальний зішкріб є базисним методом діагностики інфекційних захворювань сечостатевої системи. Виявлення у зішкрібі генетичного матеріалу хламідії дає змогу підтвердити інфікування і визначити роль збудника в розвитку захворювання. Аналіз використовується для встановлення діагнозу і диференційної діагностики різних захворювань, що передаються статевим шляхом.