Інформаційна служба:
044 20 500 20
(Багатоканальний)

Краснуха (Rubella virus)

5.2 TORCH-інфекції
5.2.1 ЦМВ-інфекція
5.2.2 Герпетична інфекція
5.2.3 Вірус Епштейна-Барр
5.2.4 Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii)
5.2.5 Краснуха (Rubella virus)
5.2.6 Parvovirus B19
5.2.7 TORCH-пакети
5.3 Урогенітальні інфекції
5.3.1 Chlamydia trachomatis
5.3.2 Mycoplasma/Ureaplasma
5.3.3 Treponema pallidum
5.3.4 Trichomonas vaginalis
5.3.5 Candida
5.3.6 Neisseria gonorrhoeae
5.3.7 ВПЛ (вірус папіломи людини)
5.3.8 Біоценоз урогенітальний
5.4 Інші інфекції
5.4.2 Bordetella pertussis
5.4.3 Chlamydia pneumoniae
5.4.4 Helicobacter pylori
5.4.5 Mycoplasma pneumoniae
5.4.6 Staphylococcus aureus, MRSA (метицилінрезистентний)
5.4.7 Епідемічний паротит (Rubalavirus)
5.4.8 Кір (Morbillivirus)
5.4.9 Паразитарні дослідження

13.1 Моніторинг ліків
13.2 Тяжкі метали
13.3 Діагностика порушень метаболізму
13.4 Амінокислоти

Вірус краснухи, авідність антитіл IgG / 2140

Краснуха — небезпечне інфекційне захворювання, що провокується вірусом із сімейства тогавірусів. Імунна система у відповідь на інфікування вірусом або введення вакцини виділяє антитіла. Одними з них є імуноглобуліни G (антитіла пам’яті, які забезпечують захист від повторного зараження). Вивчення авідності цих антитіл дає змогу визначити їхню здатність до зв’язування з антигенами вірусу і, як наслідок, оцінити силу їхньої захисної функції. Аналіз використовується для оцінки перед- і поствакцинального статусу й оцінки ризику зараження в осередку хвороби.

Вірус краснухи, антитіла IgG / 2032

Краснуха провокується вірусом із сімейства тогавірусів. Інфікування відбувається повітряно-крапельним шляхом і трансплацентарно. Імунна система у відповідь на появу вірусу виділяє антитіла. Першими з’являються антитіла IgМ, які присутні тільки в активному періоді захворювання. Трохи пізніше виділяються імуноглобуліни G. Які забезпечують надійний захист від повторного зараження. Синтезуються антитіла і в разі проведення вакцинації. Виявлення специфічних імуноглобулінів G дає змогу оцінити захищеності організму від краснухи.

Вірус краснухи, антитіла IgМ / 2033

Краснуха — небезпечне захворювання інфекційного генезу, спровоковане вірусом із сімейства тогавірусів. Імунна система хворого реагує на вірус синтезом антитіл. Першими виділяються гострофазні антитіла IgМ. Виявлення в крові специфічних імуноглобулінів М дає змогу діагностувати краснуху. У гострому періоді захворювання цей аналіз краще комбінувати із загальним і біохімічним аналізами крові (з метою визначення тяжкості стану хворого).

Parvovirus B19, антитіла IgG / 9347

Parvovirus B19 — вірус, який вражає стінки судин і мембрани еритроцитів. Захворювання проявляється характерною еритемою на обличчі й руках, найчастіше протікає безсимптомно. Особливо небезпечний парвовірус для вагітних. За відсутності адекватного лікування парвовірус може спровокувати внутрішньоутробну смерть плода. Імунна система реагує на проникнення в організм вірусу виділенням антитіл. Визначення рівнів антитіл IgG дає змогу визначити інфікування вірусом. Аналіз широко використовується скринінгово під час вагітності. Його слід здавати в комплексі з оцінкою рівнів антитіл IgМ до парвовірусу.

Parvovirus B19, антитіла IgM / 9348

Parvovirus B19 — вірус, який вражає стінки судин і мембрани еритроцитів. Особливо небезпечний парвовірус для вагітних (за відсутності лікування парвовірусна інфекція може спровокувати внутрішньоутробну смерть плода). Визначення рівнів антитіл IgМ дає змогу визначити інфікування вірусом і свідчить про гостру фазу захворювання. Аналіз широко використовується для діагностики парвовірусної інфекції. Його слід здавати в комплексі з оцінкою рівнів антитіл IgG до парвовірусу. Скринінгове проведення дослідження під час вагітності допоможе уникнути багатьох ускладнень.

ПЛР. Parvovirus B19 (кров, кількісне визначення) / 3121

Парвовірусна інфекція — вірусне захворювання, що проявляється специфічною еритемою на обличчі й кінцівках. Особливо небезпечне захворювання для вагітних. Визначення генетичного матеріалу вірусу в крові людини підтверджує факт зараження парвовірусом. Аналіз широко використовується для діагностики парвовірусної інфекції у людей з характерною клінічною картиною захворювання, а також скринінгово під час вагітності. Його краще здавати в комплексі з іншими збудниками, які входять в групу TORCH-інфекцій.

ПЛР. Parvovirus B19 (р / г зішкріб, кількісне визначення) / 3122

Парвовірусна інфекція — вірусне захворювання з групи TORCH-інфекцій, яке проявляється специфічною еритемою на обличчі й кінцівках. Визначення генетичного матеріалу вірусу в зішкрібі з ротоглотки підтверджує факт зараження. Аналіз широко використовується для діагностики парвовірусної інфекції у людей з клінічною картиною захворювання, визначення безсимптомного носійства вірусу, а також скринінгово під час вагітності. Його краще здавати в комплексі з іншими збудниками, які входять в групу TORCH-інфекцій.

ПЛР. Parvovirus B19 (слина, кількісне визначення) / 3123

Parvovirus B19 — один з інфекційних збудників з групи TORCH-інфекцій. Визначення генетичного матеріалу вірусу в слині дає змогу підтвердити факт зараження і визначити роль вірусу в розвитку захворювання. Аналіз може використовуватися для діагностики парвовірусної інфекції, визначення безсимптомного носійства вірусу, а також скринінгово під час вагітності. Його слід здавати в комплексі з іншими збудниками, які входять в групу TORCH-інфекцій.