5.2 TORCH-інфекції
5.2.1 ЦМВ-інфекція
5.2.2 Герпетична інфекція
5.2.3 Вірус Епштейна-Барр
5.2.4 Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii)
5.2.5 Краснуха (Rubella virus)
5.2.6 Parvovirus B19
5.2.7 TORCH-пакети
5.3 Урогенітальні інфекції
5.3.1 Chlamydia trachomatis
5.3.2 Mycoplasma/Ureaplasma
5.3.3 Treponema pallidum
5.3.4 Trichomonas vaginalis
5.3.5 Candida
5.3.6 Neisseria gonorrhoeae
5.3.7 ВПЛ (вірус папіломи людини)
5.3.8 Біоценоз урогенітальний
5.4 Інші інфекції
5.4.2 Bordetella pertussis
5.4.3 Chlamydia pneumoniae
5.4.4 Helicobacter pylori
5.4.5 Mycoplasma pneumoniae
5.4.6 Staphylococcus aureus, MRSA (метицилінрезистентний)
5.4.7 Епідемічний паротит (Rubalavirus)
5.4.8 Кір (Morbillivirus)
5.4.9 Паразитарні дослідження
10.2 Показники ліпідного обміну
10.3 Вітаміни
10.4 Діагностика анемії
10.5 Маркери серцево-судинних захворювань
10.6 Гострофазові маркери
13.1 Моніторинг ліків
13.2 Тяжкі метали
13.3 Діагностика порушень метаболізму
13.4 Амінокислоти
Невиношування і переривання вагітності є серйозною медичною проблемою. Основною причиною переривання вагітності на ранніх термінах є хромосомні аномалії ембріона. У разі викиднів принципово важливим є каріотипування абортивного матеріалу. Каріотипування abortus виявляє хромосомні аномалії, які є однією з причин переривання вагітності.
Невиношування вагітності — це дуже серйозна медична проблема. Однією з причин переривання вагітності на ранніх термінах є генетичні аномалії. Принципово важливим є каріотипування абортивного матеріалу, яке може виявити структурні зміни в генах, що призвели до викидня. Розширення аналізу гістологічними дослідженнями дає змогу підвищити його точність та інформативність. Аналіз допоможе виявити першопричину природного аборту і вжити профілактичних заходів для запобігання його повторів у наступних вагітностях.
Каріотипування — це кількісний і якісний аналіз усіх хромосом (генетичного матеріалу) людини. Каріотипування дає змогу виявити фізіологічні особливості й патологічні дефекти в генах людини і, як наслідок, виявити пов’язані з дефектними генами патологічні зміни в організмі. Забір амніотичної рідини з подальшим проведенням каріотипування допоможе діагностувати хромосомну патологію плода. У разі виявлення у плода важких патологічних змін може постати питання про переривання вагітності за медичними показаннями. Використання аналізу з позначкою CITO значно пришвидшує отримання результатів.
Каріотипування дає змогу виявити фізіологічні особливості й патологічні дефекти в генах людини. Дослідження широко використовується для діагностики генетичних захворювань. Забір амніотичної рідини з подальшим проведенням каріотипування допоможе діагностувати хромосомну патологію плода. У разі виявлення у плода важких патологічних змін може постати питання про переривання вагітності за медичними показаннями.
Каріотипування — це аналіз генетичного матеріалу людини, який дає змогу виявити фізіологічні особливості й патологічні дефекти в генах і діагностувати генетично зумовлені патологічні зміни в організмі. Біопсія ворсин хоріону проводиться на ранніх термінах вагітності й допоможе вчасно діагностувати хромосомну патологію плода. У разі виявлення у плода важкої хромосомної патології може постати питання про переривання вагітності за медичними показаннями. Використання аналізу з позначкою CITO значно прискорює отримання результатів.
Каріотипування — це кількісний і якісний аналіз генетичного матеріалу людини, який дає змогу виявити фізіологічні особливості та патологічні дефекти в генах людини і, як наслідок, виявити генетично зумовлені патологічні зміни в організмі. Біопсія ворсин хоріона допоможе діагностувати хромосомну патологію плода на ранніх термінах вагітності. У разі виявлення у плода важких генетичних захворювань може постати питання про аборт за медичними показаннями.
Каріотипування — це кількісний і якісний аналіз генетичного матеріалу клітин людини. Каріотипування дає змогу виявити дефекти в генах людини і пов’язані з дефектними генами патологічні зміни в організмі. Каріотипування допоможе діагностувати генетичні захворювання, хромосомну патологію, виявляти причини невиношування вагітності.
Каріотипування — це аналіз генетичного матеріалу клітин людини. Каріотипування виявляє зміни в генах людини і пов’язані з дефектними генами патологічні зміни в організмі. Каріотипування дає змогу діагностувати хромосомну патологію, генетичні захворювання, виявляти причини невиношування вагітності. Використання аналізу з позначкою CITO значно прискорює отримання результатів.
Каріотипування — це аналіз генетичного матеріалу клітин людини, що виявляє зміни в генах людини і пов’язані з ними патологічні зміни в організмі. У плануванні вагітності каріотипування допоможе виявити можливі проблеми під час вагітності й передбачити порушення здоров’я майбутньої дитини. При цьому важливо проводити каріотипування не тільки майбутньої матері, а й майбутнього батька. Комплексна оцінка генетичного матеріалу обох партнерів значно підвищує інформативність і точність аналізу.
Синдром Вільямса — генетичне захворювання, яке характеризується формуванням специфічної зовнішності, зниженням інтелекту, схильністю до розвитку ряду соматичних захворювань і незначних психічних порушень. Виникає внаслідок мутацій у генах плода під час вагітності або передається спадково. Причинним фактором є відсутність в геномі 26-28 генів. Каріотипування дає змогу з високою точністю виявити ці порушення і остаточно підтвердити діагноз синдрому Вільямса.
Синдром Вольфа-Хіршхорна — генетичне захворювання, яке характеризується відставанням фізичного і розумового розвитку, вадами внутрішніх органів і ранньою смертю. Захворювання з’являється внаслідок відсутності ряду генів у одній з хромосом (четвертій) та інших патологічних змін в її структурі. Каріотипування є найбільш точним і ефективним методом діагностики цього захворювання.
Синдром Ді Джорджі — генетичне захворювання, яке характеризується розвитком специфічних змін у прищитоподібних залозах, тимусі, великих судинах. Захворювання пов’язане з видаленням із 22-ї хромосоми людини частини генетичного матеріалу. Зміни в хромосомі виникають під час спермато- і овогенезу. У рідкісних випадках захворювання може передаватися спадково. Каріотипування дає змогу виявити ці зміни і, як наслідок, діагностувати синдром Ді Джорджі.
Синдром котячого крику — генетичне захворювання, яке проявляється зміною голосу, типовими рисами обличчя, відставанням у фізичному і розумовому розвитку, психічними, поведінковими порушеннями. Синдром виникає внаслідок видалення частини генетичної інформації із 5-ї хромосоми. Провокується випадковими мутаціями на ранніх періодах вагітності або передається спадково. За допомогою каріотипування виявляються типові зміни в 5-й хромосомі, що дає змогу підтвердити діагноз синдрому котячого крику.
Синдроми Прадера-Віллі та Ангельмана — це рідкісні, але дуже складні генетичні захворювання, викликані структурними змінами в 15-й хромосомі (видаленням частини генетичного матеріалу). Вони проявляються вродженими вадами, відставанням розумового і фізичного розвитку, змінами в ЦНС. Каріотипування дає змогу діагностувати ці захворювання.
Каріотипування — аналіз генетичного матеріалу людини, який дає змогу виявити зміни в генах і діагностувати генетично зумовлені патологічні зміни в організмі. Каріотипування матеріалу плаценти дає змогу відразу після пологів виявити у дитини хромосомну патологію і генетичні захворювання, крім того, аналіз допомагає виявити схильність дитини до розвитку захворювань різних органів і систем. Раннє виявлення захворювань або схильності до них допоможе підібрати правильну лікувальну тактику, вчасно вжити профілактичних заходів. Використання аналізу з позначкою СІТО значно прискорює отримання результатів.
Каріотипування — аналіз генетичного матеріалу клітин людини, який дає змогу виявити генетично зумовлені патологічні зміни в організмі. Каріотипування матеріалу плаценти після пологів допоможе виявити у дитини хромосомну патологію і генетичні захворювання ще до їхнього клінічного прояву, крім того, аналіз виявляє схильність дитини до розвитку ряду інших захворювань. Раннє виявлення захворювань або схильності до них допоможе підібрати правильну лікувальну тактику, вчасно вжити профілактичних заходів.
Чоловіче безпліддя є серйозною і поширеною медичною та соціальною проблемою. Причини чоловічого безпліддя можуть бути різні — основними є структурні зміни в генетичному апараті людини. Каріотипування еякуляту дає змогу виявити порушення в каріотипі чоловіка і встановити першопричину безпліддя.
Майже все в організмі людини (від кольору волосся і до схильності до захворювань) визначається її генетичним матеріалом. Весь генетичний матеріал людини закодовано у 23 парах хромосом. Складання хромосомного паспорта дає змогу якісно і кількісно вивчити особливості структури хромосом і визначити їхні дефекти, а також діагностувати генетичні захворювання.