Інформаційна служба:
044 20 500 20
(Багатоканальний)

Mycoplasma/Ureaplasma

5.2 TORCH-інфекції
5.2.1 ЦМВ-інфекція
5.2.2 Герпетична інфекція
5.2.3 Вірус Епштейна-Барр
5.2.4 Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii)
5.2.5 Краснуха (Rubella virus)
5.2.6 Parvovirus B19
5.2.7 TORCH-пакети
5.3 Урогенітальні інфекції
5.3.1 Chlamydia trachomatis
5.3.2 Mycoplasma/Ureaplasma
5.3.3 Treponema pallidum
5.3.4 Trichomonas vaginalis
5.3.5 Candida
5.3.6 Neisseria gonorrhoeae
5.3.7 ВПЛ (вірус папіломи людини)
5.3.8 Біоценоз урогенітальний
5.4 Інші інфекції
5.4.2 Bordetella pertussis
5.4.3 Chlamydia pneumoniae
5.4.4 Helicobacter pylori
5.4.5 Mycoplasma pneumoniae
5.4.6 Staphylococcus aureus, MRSA (метицилінрезистентний)
5.4.7 Епідемічний паротит (Rubalavirus)
5.4.8 Кір (Morbillivirus)
5.4.9 Паразитарні дослідження

13.1 Моніторинг ліків
13.2 Тяжкі метали
13.3 Діагностика порушень метаболізму
13.4 Амінокислоти

Mycoplasma hominis, антитіла IgA / 2085

Mycoplasma hominis — дуже поширений збудник з групи інфекцій, що передаються статевим шляхом. Вона є етіологічним фактором мікоплазмозу. Імунна система людини реагує на присутність в організмі мікоплазми синтезом специфічних антитіл (імуноглобулінів М, А, G). Виявлення в крові імуноглобулінів А дає змогу підтвердити зараження організму мікоплазмою і побічно оцінити активність інфекційного процесу. Аналіз використовується для прицільної діагностики мікоплазмозу практично на всіх стадіях захворювання.

Mycoplasma hominis, антитіла IgG / 2036

Mycoplasma hominis — збудник з групи інфекцій, що передаються статевим шляхом, який провокує розвиток мікоплазмозу. Імунна система людини реагує на присутність в організмі мікоплазми синтезом антитіл (IgМ, IgА, IgG). Виявлення в крові антитіл Ig G дає змогу підтвердити зараження організму мікоплазмою і визначити активність інфекційного процесу. Аналіз використовується для встановлення діагнозу мікоплазмоз, його диференційної діагностики з іншими захворюваннями, що передаються статевим шляхом.

Mycoplasma hominis, антитіла IgM / 2256

Mycoplasma hominis — збудник, який відноситься до групи інфекцій, що передаються статевим шляхом, і провокує розвиток мікоплазмозу. Імунна система людини реагує на проникнення в організм мікоплазми виділенням специфічних антитіл. Першими з’являються гострофазні антитіла IgM. Їх виявлення дає змогу підтвердити зараження організму мікоплазмою в гострій фазі захворювання. Аналіз використовується для встановлення діагносу мікоплазмоз, його диференційної діагностики з іншими захворюваннями, що передаються статевим шляхом, і оцінки активності інфекційного процесу.

Ureaplasma urealyticum, антитіла IgA / 2086

Ureaplasma urealyticum є етіологічним фактором уреаплазмозу. Імунна система людини реагує на велику кількість збудника в організмі синтезом специфічних до нього антитіл. Визначення в крові імуноглобулінів А свідчить про зараження організму Ureaplasma urealyticum і може допомогти оцінити активність інфекційного процесу. Аналіз використовується для встановлення діагнозу уреаплазмозу, його диференційної діагностики з іншими захворюваннями, що передаються статевим шляхом.

Ureaplasma urealyticum, антітела IgG / 2037

Ureaplasma urealyticum — умовно-патогенний збудник, який є етіологічним фактором уреаплазмозу. Імунна система людини реагує на збудника синтезом антитіл. Визначення в крові імуноглобулінів G свідчить про зараження організму Ureaplasma urealyticum. Аналіз використовується для встановлення  діагнозу уреаплазмоз, його диференційної діагностики з іншими інфекційними захворюваннями сечовивідних шляхів, визначення активності інфекційного процесу.

Ureaplasma urealyticum, антитіла IgM / 2257

Ureaplasma urealyticum — умовно-патогенний збудник, який є частою причиною розвитку уретритів. Він присутній у сечостатевому тракті і в нормі, але в разі порушення біоценозу й зниження імунітету може початися його надмірний ріст та розмноження. Імунна система людини реагує на підвищення кількості збудника синтезом антитіл. Визначення в крові імуноглобулінів М свідчить про гостру фазу спровокованої Ureaplasma urealyticum інфекції. Аналіз використовується для встановлення діагнозу уреаплазмоз і його диференційної діагностики з іншими інфекційними захворюваннями сечовивідних шляхів.

Посів на Mycoplasma hominis / Ureaplasma urealyticum (у/г, з антибіотикограмою) / 5004

Mycoplasma hominis и Ureaplasma urealyticum є умовно-патогенними збудниками, які можуть провокувати розвиток серйозних проблем зі здоров’ям. Посів матеріалу урогенітального зішкрібу є базовим діагностичним тестом, який дає змогу підтвердити наявність даних збудників у сечостатевому тракті. Додаткова оцінка чутливості до антибіотиків допоможе підібрати максимально ефективну лікарську терапію, що значно спрощує лікування. Аналіз використовується для діагностики інфекційних захворювань сечовивідних шляхів та корекції їхнього лікування. Його бажано здавати до початку антибіотикотерапії.

ПЛР. Mycoplasma genitalium (сеча, якісне визначення) / 3115 — доставляється готовий матеріал в стерильному контейнері

Mycoplasma genitalium — збудник з групи інфекцій, що передаються статевим шляхом, який провокує розвиток мікоплазмозу. Виявлення в сечі генетичного матеріалу мікоплазми дає змогу підтвердити зараження організму. Використання сечі значно спрощує забір матеріалу на аналіз, що робить його дуже зручним. Аналіз використовується для діагностики мікоплазмозу та його диференційної діагностики з іншими захворюваннями, що передаються статевим шляхом.

ПЛР. Mycoplasma genitalium (секрет простати, якісне визначення) / 3092 — доставляється готовий матеріал, взяття здійснюється лікарем

Mycoplasma genitalium — збудник, який передається статевим шляхом і провокує розвиток мікоплазмозу. Mycoplasma є частою причиною виникнення простатитів. Визначення генетичного матеріалу мікоплазми в секреті простати дає змогу підтвердити її етіологічну роль в розвитку простатиту. Даний аналіз є одним з базових у діагностиці запалень передміхурової залози і допомагає підібрати ефективне лікування.

ПЛР. Mycoplasma genitalium (сперма, якісне визначення) / 3091 — доставляється готовий матеріал

Mycoplasma genitalium — збудник, який передається статевим шляхом і провокує запальні захворювання сечостатевого тракту. Виявлення в спермі генетичного матеріалу мікоплазми дає змогу підтвердити інфікування. Значною перевагою використання сперми є простота її забору на дослідження. Аналіз може використовуватися для діагностики мікоплазмозу та його диференційної діагностики з іншими захворюваннями, що передаються статевим шляхом.

ПЛР. Mycoplasma genitalium (у / г зішкріб, якісне визначення) / 3016

Mycoplasma genitalium — збудник, який передається статевим шляхом і провокує запальні захворювання сечостатевого тракту. Виявлення в урогенітальному зішкрібі генетичного матеріалу мікоплазми дає змогу підтвердити зараження організму з ураженням органів сечовивідної системи. Аналіз може використовуватися для діагностики мікоплазмозу. Він є базовим тестом в диференційній діагностиці захворювань, що передаються статевим шляхом.

ПЛР. Mycoplasma hominis (секрет простати, якісне визначення) / 3094 — доставляється готовий матеріал, взяття здійснює лікар

Mycoplasma hominis є частою причиною виникнення простатитів. Виявлення генетичного матеріалу мікоплазми в секреті простати дає змогу підтвердити її етіологічну роль у розвитку запальних процесів у передміхуровій залозі. Даний аналіз дає змгу діагностувати простатит, виявити його першопричину і підібрати ефективне лікування. Його краще здавати в комплексі з іншими інфекційними збудниками з групи захворювань, що передаються статевим шляхом.

ПЛР. Mycoplasma hominis (сперма, якісне визначення) / 3093 — доставляється готовий матеріал

Mycoplasma hominis — інфекційний збудник, який здатний провокувати запальні захворювання органів сечостатевої системи. Якісне визначення в спермі генетичного матеріалу мікоплазми дає змогу підтвердити інфікування організму. Аналіз використовується для встановлення діагнозу мікоплазмоз та його диференційної діагностики з іншими інфекційними захворюваннями.

ПЛР. Mycoplasma hominis (у/г зішкріб, якісне визначення) / 3017

Mycoplasma hominis — один зі збудників, які передаються статевим шляхом. Він здатний провокувати запальні захворювання органів сечостатевої системи за типом мікоплазмозу. Виявлення в урогенітальному зішкрібі генетичного матеріалу мікоплазми дає змогу підтвердити інфікування організму. Аналіз може використовуватися для встановлення діагнозу мікоплазмозу та його диференційної діагностики з іншими захворюваннями, що передаються статевим шляхом.

ПЛР. Ureaplasma species (сеча, якісне визначення) / 3119 — доставляється готовий матеріал у стерильному контейнері

Ureaplasma species — дуже поширений збудник з групи інфекцій, що передаються статевим шляхом. Він провокує розвиток уреаплазмозу. Виявлення в сечі генетичного матеріалу уреаплазми дає змогу підтвердити зараження організму. Використання сечі значно спрощує забір матеріалу на аналіз, що робить його дуже зручним. Аналіз використовується для діагностики захворювань, що передаються статевим шляхом.

ПЛР. Ureaplasma species (сеча, кількісне визначення) / 3135 — доставляється готовий матеріал в стерильному контейнері

Ureaplasma species — збудник з групи інфекцій, що передаються статевим шляхом, який провокує розвиток уреаплазмозу. Виявлення в сечі генетичного матеріалу уреаплазми дає змогу підтвердити інфікування організму. Аналіз використовується для встановлення діагнозу уреаплазмоз і його диференційної діагностики з іншими захворюваннями, що передаються статевим шляхом.

ПЛР. Ureaplasma species (секрет простати, якісне визначення) / 3096 — доставляється готовий матеріал, взяття здійснює лікар

Ureaplasma speсies — є дуже поширеним етіологічним фактором виникнення запалення в передміхуровій залозі. Якісне визначення генетичного матеріалу уреаплазми в секреті простати дає змогу підтвердити її етіологічну роль в розвитку простатиту. Аналіз допоможе діагностувати простатит і виявити його першопричину. Його краще здавати в комплексі з іншими інфекційними збудниками, які можуть спровокувати простатит.

ПЛР. Ureaplasma species (сперма, якісне визначення) / 3095 — доставляється готовий матеріал

Ureaplasma speсies відноситься до групи інфекційних збудників, які передаються статевим шляхом і можуть провокувати запальні захворювання сечовивідного тракту. Якісне визначення в спермі генетичного матеріалу уреаплазми дає змогу підтвердити інфікування організму. Аналіз може використовуватися для встановлення діагнозу уреаплазмоз, його диференційної діагностики з іншими інфекційними захворюваннями. Використання сечі зручне через простоту і безболісність забору матеріалу на аналіз.

ПЛР. Ureaplasma species (у/г зішкріб, якісне визначення) / 3018

Ureaplasma speсies — збудник, який здатний провокувати запальні захворювання органів сечостатевої системи. Якісне визначення в урогенітальному зішкрібі генетичного матеріалу уреаплазми дає змогу підтвердити інфікування людини з ураженням сечостатевого тракту. Аналіз використовується для встановлення діагнозу уреаплазмоз і його диференційної діагностики з іншими інфекційними захворюваннями.

ПЛР. Ureaplasma speсies (секрет простати, кількісне визначення) / 3102 — доставляється готовий матеріал, взяття здійснює лікар

Ureaplasma speсies є дуже поширеним етіологічним фактором виникнення простатитів. Кількісне визначення генетичного матеріалу уреаплазми в секреті простати дає змогу підтвердити її етіологічну роль в розвитку запальних процесів у передміхуровій залозі, оцінити активність патологічного процесу. Аналіз дає допоможе діагностувати простатит, виявити його першопричину і підібрати ефективне лікування.

ПЛР. Ureaplasma speсies (сперма, кількісне визначення) / 3101 — доставляється готовий матеріал

Ureaplasma speсies — інфекційний збудник, який здатний провокувати запальні захворювання сечовивідного тракту. Кількісне визначення в спермі генетичного матеріалу уреаплазми дає змогу підтвердити інфікування організму і приблизно оцінити активність інфекційного процесу. Аналіз може використовуватися для встановлення діагнозу уреаплазмоз, його диференційної діагностики з іншими інфекційними захворюваннями, визначення тяжкості захворювання та корекції його лікування.

ПЛР. Ureaplasma speсies (у/г зішкріб, кількісне визначення) / 3037

Ureaplasma speсies — збудник, який передається статевим шляхом і здатний провокувати запальні захворювання органів сечостатевої системи. Кількісне визначення в урогенітальному зішкрібі генетичного матеріалу уреаплазми дає змогу підтвердити інфікування організму і побічно оцінити активність інфекційного процесу. Аналіз може використовуватися для встановлення діагнозу уреаплазмоз і його диференційної діагностики з іншими захворюваннями, що передаються статевим шляхом.

ПЛР. Біоценоз / Mycoplasma / Ureaplasma spp. для чоловіків / 3309

Урогенітальний біоценоз — сукупність усіх мікроорганізмів в урогенітальному тракті. Коли розвиваються різні інфекційні захворювання, спостерігаються зміни в кількісному і якісному складі біоценозу. Мікоплазма і уреаплазма є умовно-патогенними мікроорганізмами, які в мінімальних кількостях присутні в урогенітальному тракті чоловіка в нормі. Зміна нормальних показників їхньої кількості свідчить про розвиток патологічних змін у біоценозі. Аналіз використовується для виявлення порушень мікрофлори урогенітального тракту і діагностики інфекційних захворювань сечовивідних шляхів, корекції і контролю їхнього лікування.