Інформаційна служба:
044 20 500 20
(Багатоканальний)

ЦМВ--інфекції

5.2 TORCH-інфекції
5.2.1 ЦМВ-інфекція
5.2.2 Герпетична інфекція
5.2.3 Вірус Епштейна-Барр
5.2.4 Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii)
5.2.5 Краснуха (Rubella virus)
5.2.6 Parvovirus B19
5.2.7 TORCH-пакети
5.3 Урогенітальні інфекції
5.3.1 Chlamydia trachomatis
5.3.2 Mycoplasma/Ureaplasma
5.3.3 Treponema pallidum
5.3.4 Trichomonas vaginalis
5.3.5 Candida
5.3.6 Neisseria gonorrhoeae
5.3.7 ВПЛ (вірус папіломи людини)
5.3.8 Біоценоз урогенітальний
5.4 Інші інфекції
5.4.2 Bordetella pertussis
5.4.3 Chlamydia pneumoniae
5.4.4 Helicobacter pylori
5.4.5 Mycoplasma pneumoniae
5.4.6 Staphylococcus aureus, MRSA (метицилінрезистентний)
5.4.7 Епідемічний паротит (Rubalavirus)
5.4.8 Кір (Morbillivirus)
5.4.9 Паразитарні дослідження

13.1 Моніторинг ліків
13.2 Тяжкі метали
13.3 Діагностика порушень метаболізму
13.4 Амінокислоти

ПЛР. Цитомегаловірус (букальний зішкріб, якісне визначення) / 3045

Цитомегаловірусна інфекція — поширене захворювання, яке викликається вірусом із сімейства Herpesviridae. У більшості випадків протікає безсимптомно, але для вагітних жінок цитомегаловірус становить небезпеку у зв’язку з ймовірністю розвитку ускладнень. Визначення генетичного матеріалу вірусу у зішкрібі зі слизових оболонок на внутрішній поверхні щоки дає змогу виявити вірус і підтвердити зараження. Аналіз може використовуватися для діагностики інфекції в разі розвитку характерної для неї симптоматики і як скринінг під час вагітності або її планування.

ПЛР. Цитомегаловірус (букальний зішкріб, кількісне визначення) / 3046

Цитомегаловірусна інфекція — інфекційне захворювання, яке часто протікає безсимптомно. Особливу небезпеку цитомегаловірусна інфекція становить для вагітних жінок. Визначення генетичного матеріалу вірусу у зішкрібі зі слизових оболонок на внутрішній поверхні щоки дає змогу виявити вірус і підтвердити зараження, а також побічно визначити активність інфекційного процесу. Аналіз може використовуватися для діагностики інфекції в разі розвитку характерної для неї симптоматики і як скринінг під час вагітності або її планування.

ПЛР. Цитомегаловірус (кров, якісне визначення) / 3007

Цитомегаловірусна інфекція — поширене інфекційне захворювання (у віці 50 років інфіковані майже всі люди). Захворювання часто протікає безсимптомно. У разі ослаблення імунітету можуть виникати його маніфестні форми. Особливу небезпеку цитомегаловірусна інфекція становить для вагітних жінок. Визначення генетичного матеріалу вірусу в крові дає змогу підтвердити зараження за будь-якої форми захворювання. Аналіз може використовуватися для діагностики інфекції та скринінгу під час вагітності або її планування.

ПЛР. Цитомегаловірус (кров, кількісне визначення) / 3029

Цитомегаловірусна інфекція — інфекційне захворювання, яке часто протікає безсимптомно. У разі ослаблення імунітету можуть виникати його тяжкі форми. Визначення генетичного матеріалу вірусу дає змогу підтвердити зараження і побічно оцінити його активність. Аналіз може використовуватися для діагностики цитомегаловірусної інфекції, її диференційної діагностики з іншими інфекційними захворюваннями і скринінгу під час вагітності або її планування.

ПЛР. Цитомегаловірус (ліквор, якісне визначення) / 3049 — доставляється готовий матеріал, взяття здійснює лікар

Цитомегаловірусна інфекція — поширене інфекційне захворювання, яке протікає переважно безсимптомно, але в разі ослаблення імунітету може проявлятися і становити чималу небезпеку. Проникаючи крізь гематоенцефалічний бар’єр вірус може спровокувати запальні процеси в нервовій системі. Виявлення генетичного матеріалу вірусу в лікворі даєзмогу підтвердити зараження цитомегаловірусом нервової системи. Аналіз може використовуватися для діагностики цитомегаловірусної інфекції та її диференційної діагностики з іншими нейроінфекціями.

ПЛР. Цитомегаловірус (ліквор, кількісне визначення) / 3208 — доставляється готовий матеріал, взяття здійснює лікар

Цитомегаловірусна інфекція — вірусне інфекційне захворювання, яке протікає переважно безсимптомно. Вірус може проникати крізь гематоенцефалічний бар’єр і провокувати запальні процеси в нервовій системі. Визначення генетичного матеріалу вірусу в лікворі дає змогу підтвердити зараження цитомегаловірусом нервової системи і побічно оцінити активність інфекційного процесу. Аналіз використовується для діагностики цитомегаловірусної інфекції та її диференційної діагностики з іншими нейроінфекціями.

ПЛР. Цитомегаловірус (сеча, якісне визначення) / 3048 — доставляється готовий матеріал у стерильному контейнері

Цитомегаловірус — інфекційний збудник, який передається через слину, сльози, сечу, грудне молоко, сперму, вагінальний секрет. Найбільшу небезпеку цитомегаловірус становить для вагітних. Виявлення генетичного матеріалу даного вірусу в сечі дає змогу виявити зараження. Аналіз застосовується для діагностики цитомегаловірусної інфекції, відіграє важливу роль у профілактиці ускладнень вагітності.

ПЛР. Цитомегаловірус (сеча, кількісне визначення) / 3051 — доставляється готовий матеріал у стерильному контейнері

Цитомегаловірус — інфекційний збудник, який передається через слину, сльози, сечу, грудне молоко, сперму та інші біологічні рідини. Цитомегаловірусна інфекція найчастіше протікає безсимптомно, але в разі ослаблення імунітету може викликати тяжкі захворювання. Найбільшу небезпеку цитомегаловірус становить для вагітних. Визначення генетичного матеріалу даного вірусу в сечі дає змогу виявити зараження і оцінити активність інфекційного процесу. Аналіз застосовується для діагностики цитомегаловірусної інфекції, відіграє важливу роль у профілактиці ускладнень вагітності.

ПЛР. Цитомегаловірус (р/г зішкріб, якісне визначення) / 3087

Цитомегаловірус — інфекційний збудник, який поширюється трансплацентарно, парентерально, контактно-побутовим, статевим і повітряно-крапельним шляхами і може вражати лімфоїдну тканину, печінку й нервову систему. Визначення у зішкрібі з ротоглотки генетичного матеріалу вірусу дає змогу підтвердити зараження вірусом. Аналіз широко використовується для діагностики різних форм інфекційного ураження цим вірусом.

ПЛР. Цитомегаловірус (р/г зішкріб, кількісне визначення) / 3088

Цитомегаловірус — інфекційний збудник, який здатний передаватися від людини людині трансплацентарно, парентерально, контактно-побутовим, статевим і повітряно-крапельним шляхами. Визначення у зішкрібі з ротоглотки генетичного матеріалу вірусу дає змогу підтвердити зараження вірусом. Аналіз широко використовується для діагностики інфекційного ураження цим вірусом, визначення активності інфекційного процесу і диференційної діагностики з іншими інфекціями.

ПЛР. Цитомегаловірус (слина, якісне визначення) / 3047

Цитомегаловірус — збудник, який передається трансплацентарно, парентерально, контактно-побутовим, статевим і повітряно-крапельним шляхами. У більшості випадків захворювання протікає безсимптомно, але у разі погіршення роботи імунної системи може вражати лімфоїдну тканину, печінку і нервову систему. Визначення в слині генетичного матеріалу вірусу дає змогу підтвердити інфікування. Аналіз може ефективно використовуватися для діагностики різних форм інфекційного ураження цитомегаловірусом і його диференційної діагностики з іншими інфекційними захворюваннями.

ПЛР. Цитомегаловірус (слина, кількісне визначення) / 3050

Цитомегаловірус — інфекційний збудник, який характеризується ураженням лімфоїдної тканини, печінки та нервової системи. Визначення в слині генетичного матеріалу вірусу дає змогу підтвердити зараження вірусом і побічно оцінити інтенсивність патологічного процесу. Аналіз використовується для діагностики різних форм інфекційного ураження цитомегаловірусом і визначення тяжкості інфекції.

ПЛР. Цитомегаловірус (у/г зішкріб, якісне визначення) / 3006

Цитомегаловірус — інфекційний збудник, який передається трансплацентарно, парентерально, контактно-побутовим, статевим і повітряно-крапельним шляхами. Після статевих контактів вірус може вражати органи сечостатевої системи. Визначення в урогенітальному зішкрібі генетичного матеріалу цитомегаловірусу дає змогу підтвердити зараження із залученням до патологічного процесу сечостатевої системи. Аналіз широко використовується для діагностики інфекційного ураження цитомегаловірусом і його диференційної діагностики з іншими урогенітальними інфекціями.

ПЛР. Цитомегаловірус (у/г зішкріб, кількісне визначення) / 3028

Цитомегаловірус — один з безлічі збудників, які можуть передаватися статевим шляхом і вражати органи сечостатевої системи. Кількісне визначення в урогенітальному зішкрібі генетичного матеріалу цитомегаловірусу дає змогу з високою точністю підтвердити інфікування із залученням до патологічного процесу сечостатевої системи. Аналіз може використовуватися для діагностики цитомегаловірусної інфекції та її диференційної діагностики з іншими урогенітальними інфекціями.

Цитомегаловірус (CMV), авідність антитіл IgG / 2070

Цитомегаловірус є інфекційним збудником, що передається контактним, повітряно-крапельним, статевим, парентеральним та іншими шляхами. Імунна система реагує на присутність в організмі вірусу виділенням специфічних антитіл. Авідність антитіл G вказує на їхню активність і дає змогу визначити давність інфікування. Аналіз може використовуватися для диференційної діагностики нової і давньої цитомегаловірусної інфекцій.

Цитомегаловірус (CMV), антитіла IgМ / 2020

Цитомегаловірус — поширений інфекційний збудник, який передається від людини до людини з кров’ю, слиною, сльозами, сечею, спермою, вагінальними і назальними виділеннями. Організм реагує на проникнення в організм вірусу і його активне зростання виділенням антитіл. Першими з’являються гострофазні антитіла IgМ. Виявлення їх у крові дає змогу визначити зараження вірусом в гострому періоді захворювання. Аналіз може використовуватися для діагностики гострої цитомегаловірусної інфекції та її диференційної діагностики з іншими інфекційними захворюваннями.

Цитомегаловірус (CMV), антитіла IgG / 2019

Цитомегаловірус — інфекційний збудник, який передається від людини до людини контактним, повітряно-крапельним, статевим, парентеральним та іншими шляхами. Організм реагує на проникнення в організм вірусу виділенням антитіл. Першими з’являються гострофазні антитіла IgМ, трохи пізніше виділяються антитіла IgG. Імуноглобуліни G вказують на хронізацію процесу, реконвалесценцію і активний інфекційний процес в минулому. Визначення антитіл IgG може використовуватися для діагностики цитомегаловірусної інфекції та її диференційної діагностики з іншими інфекційними захворюваннями.